Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2014 – podsumowanie

, 2 kwietnia 2014, 10:48

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM zaprezentowały kilkaset nowości, przedstawionych przez 296 wystawców z 14 krajów z całego świata. Aż pięć pawilonów oraz ekspozycję zewnętrzną, w ciągu czterech targowych dni odwiedziło 14 701 zwiedzających.

Nowe propozycje, których głównym celem było zachęcenie jak największej ilości profesjonalistów do zapoznania się z ofertą wystawców, spotkały się z bardzo przychylnym odbiorem. Po raz pierwszy w trakcie Targów odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, które swoją formułą (zawody odbywały się zarówno na scenie jak i na stoiskach wystawców) przyciągały uwagę zwiedzających skierowaną nie tylko na zawodników, ale także na produkty, które były wykorzystywane w zawodach.

Ważną rolę odegrał również Salon TTM Truck – dzięki specjalnie oznaczonym stoiskom zwiedzający mogli w łatwy sposób zapoznać się z ofertą skierowaną do sektora pojazdów wielkogabarytowych. Ekspozycja wiodących firm i marek była okazją na zdobycie nowych kontaktów biznesowych.

Niemałą popularnością cieszyły się propozycje od lat znane i konsekwentnie kontynuowane, jak m.in. Żywy Warsztat oraz Wzorcowa Szkoła. Ekspozycję dopełniło kilkanaście seminariów, konferencji, warsztatów i prezentacji.

Kolejna edycja Targów Techniki Motoryzacyjnej odbędzie się w 2016 r.

Dowiedz się więcej

Rozpoczynają się Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014
Rozpoczynają się Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014

27 marca rozpoczynają się Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014. Jest to największa polska wystawa m.in. sprzętu do napraw, wyposażenia warsztatów i części zamiennych. TTM 2014 – nie przegap Aż 5 pawilonów wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełni się wystawcami, którzy zaprezentują najnowszą ofertę skierowaną do właścicieli i kadry zarządzającej warsztatów samochodowych, stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni […]

Jesteś uczniem samochodówki? Sprawdź się w turnieju wiedzy.
Jesteś uczniem samochodówki? Sprawdź się w turnieju wiedzy.

Uczniowie szkół o profilu samochodowym zmierzą się w Ogólnopolskim Turniej Wiedzy Samochodowej. Co przygotowali organizatorzy 22. edycji tego konkursu? Łączna pula nagród to ponad 100 tysięcy złotych. Zwycięzca Turnieju otrzyma roczne stypendium, ufundowane przez Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej. Do najlepszych szkół i uczniów trafią ponadto tak wartościowe trofea jak montażownica, wyważarka, dźwignik kanałowy, prostowarka do felg, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 kwietnia 2014, 8:02 0 0

Bardzo mało wystawców zajmujących się dystrybucją najnowszej technologii w przedmiocie napraw blacharskich pojazdów o konstrukcji aluminiowej. Nic o technologi klejenia i nitowania technologią rivset - nity przetłoczeniowe pozwalające na łączenie konstrukcji stalowych z aluminiowymi poszyciami.

Odpowiedz

Anonim, 3 kwietnia 2014, 8:43 0 0

Bardzo skromna oferta. W zasadzie więcej można znaleźć w internecie - świadczy to o przestarzałej formie ekspozycji targów wystawienniczych. Gdyby nie oferta poszczególnych pojazdów to Targi TM są zdecydowanie zbędne i zbyt kosztowne dla wystawców.

Odpowiedz