Motoryzacyjne targi dla fachowców: Targi APAE i RTE już od 10 września

, 26 sierpnia 2015, 15:16

Naprawiasz, remontujesz, malujesz samochody? A może prowadzisz warsztat wulkanizacyjny? Właśnie dla Ciebie po raz pierwszy w Polsce Targi Kielce organizują Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączone z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE.

Swój przyjazd na targi potwierdziło już blisko 80 wystawców. Zaprezentują oni wszystko co związane jest z branżą motoryzacyjną. Na zwiedzających czeka szeroka gama silników, elementów karoserii, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, na środkach do pielęgnacji pojazdów kończąc. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę, stąd opony i wszystko co z nimi związane. Zainteresowani nowościami z zakresu wulkanizacji znajdą również felgi, materiały do naprawy kół, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych, itd.

Dlaczego warto odwiedzić Targi Kielce podczas targów APAE i RTE? Polska jest jednym z najlepszych miejsc na świecie dla inwestycji związanych z rynkiem części samochodowych. To tutaj znaleźć można wysoko wyspecjalizowanych specjalistów i klimat od kilkudziesięciu lat sprzyjający branży. A dzięki doskonałej kondycji tej gałęzi gospodarki świetnie ma się również branża związana z produkcją i sprzedażą opon.

– Jeżeli chodzi o ilość posiadanych samochodów, już dawno dogoniliśmy Europę – mówi Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń. Niestety, Polacy w większości jeżdżą autami starymi, ponad dziesięcioletnimi. Kupujemy dużo pojazdów i potrzebujemy do nich części, jednocześni dużo części produkujemy. Zatem zorganizowanie dużej, branżowej, międzynarodowej imprezy poświęconej częściom samochodowym doskonale wpisuje się w dynamikę rozwoju tej gałęzi przemysłu. Liczymy, że obecność zagranicznych firm w Kielcach pozwoli im dostrzec potencjał w polskim rynku.

Targi Kielce jako jeden z liderów rynku targowego w Europie Południowo-Wschodniej podążają za tym, co dzieje się w każdej gałęzi gospodarki dlatego też  wystawy biznesowej skupiającej przedstawicieli branży motoryzacyjnej nie mogło zabraknąć w Targach Kielce. Zapraszamy w dniach od 10 do 12 września 2015 roku.
 

Dowiedz się więcej

Relacja z targów APAE i RTE 2015
Relacja z targów APAE i RTE 2015

Za nami pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączonych z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE. Blisko 100 wystawców prezentowało tam części zamienne, elementy karoserii, podzespoły elektryczne i elektroniczne oraz opony do aut i pojazdów specjalistycznych. Nie zabrakło też konkursów i prelekcji dla profesjonalistów. Forum Oponiarskie Forum Oponiarskie to wykłady i szkolenia, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 sierpnia 2015, 10:27 0 0

Artykuł jak się patrzy szkoda że nie ma słowa kiedy te targi, w jakich godzinach dostepne i po ile bilety

Odpowiedz

Artur, 31 sierpnia 2015, 19:26 0 0

Jeżeli chodzi o wulkanizację to mam nadzieję, że na targach pojawią się Panowie z Adres URL :)

Odpowiedz

Edwin, 4 września 2015, 6:31 0 0

Jakaś Godzina? miejsce? cena biletów?

Odpowiedz