MOTO Flota ma nowego prezesa

, 28 czerwca 2021, 8:40

Do zarządu MOTO Floty, specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju, dołączył Michał Oglęcki, zastępując na stanowisku prezesa Andrzeja Kisałę.

Michał Oglęcki związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał jako menedżer branży CFM. Przez wiele lat był szefem zespołów operacyjnych giełdowej grupy kapitałowej Masterlease (będącej częścią GK PKO Banku Polskiego), która finansowała, ubezpieczała i serwisowała blisko 200 tysięcy samochodów. Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

– Przez minione lata obserwowałem dynamiczny rozwój MOTO Floty, doceniając jej kunszt
w elastycznym i indywidualnym podejściu do klienta. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy kreować nowe standardy jakości obsługi obecnych oraz przyszłych klientów. Samochody to emocje, a naszym celem jest spowodowanie, aby również obszar obsługi serwisowej wzbudzał pozytywne wrażenia, na bazie najwyższej jakości i racjonalnych kosztów – mówi Michał Oglęcki, prezes MOTO Floty.

Michał Oglęcki na stanowisku prezesa MOTO Floty zastąpił Andrzeja Kisałę, związanego ze spółką od 2017 roku.

– Cieszę się, że przez ostatnie kilka lat miałem przyjemność pracować w tak dynamicznie rozwijającej się firmie, jaką jest MOTO Flota, pełniąc początkowo funkcję dyrektora zarządzającego, a następnie wiceprezesa oraz prezesa zarządu. Wspólnie udało nam się ugruntować wizerunek spółki oraz umocnić jej pozycję na rynku, zdobywając również szereg nagród – w tym ostatnio „Fleet Derby 2021” za najlepszy produkt/usługę flotową w kategorii niezależne sieci serwisowe. Patrząc z perspektywy doświadczenia  na swoją karierę zawodową, podjąłem decyzję o powrocie do branży paliwowej, z którą związany jestem od 2005 roku i w której najbardziej się realizuję. Dziękuję całemu zespołowi MOTO Floty za naprawdę ciekawe cztery lata, pełne wyzwań i obowiązków, które dały mi ogromną satysfakcję i nowe doświadczenia zawodowe. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Michała MOTO Flota będzie nadal świetnie się rozwijała i zbierała kolejne nagrody – podsumowuje Andrzej Kisała.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 czerwca 2021, 9:03 2 0

to jest porażka wspólpraca z nimi

Odpowiedz

Anonim, 28 czerwca 2021, 22:10 0 0

Nie wiem co to motoflota

Odpowiedz