Treningi wiedzy – wygraj kurtkę zimową

, 14 listopada 2012, 13:48

Zapraszamy do udziału w naszym nowym treningu wiedzy, w którym można zdobyć kurtki zimowe, przydatne podczas nadchodzących mrozów.

Sprawdź swoją wiedzę i wygraj!

NRF - konkurs MotoFocusNagrody w postaci kurtek zimowych ufundowała firma NRF. Powędrują one do trzech osób, które osiągną najlepsze wyniki w nowym treningu wiedzy. Wśród 14 pytań quizowych znalazły się zagadnienia z kilku dziedzin motoryzacji takich jak: mechanika, wulkanizacja, elektryka czy prawo.

Zabawa trwa od 14 do 20 listopada 2012 r. (do godziny 23.59). Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Uwaga: brane pod uwagę będą tylko wyniki zalogowanych użytkowników. Testy rozwiązane jako anonim nie będą uwzględniane przy rozdaniu nagród.

Kliknij, by wziąć udział w treningu

Aby sprawdzić aktualny ranking wystarczy kliknąć w link.

Zachęcamy do brania udziału także w innych treningach wiedzy. Co jakiś czas będziemy wysyłać gadżety do osób, które zajmą wysokie miejsca w rankingach (dotyczy zarejestrowanych użytkowników).

Dowiedz się więcej

Treningi wiedzy – nagrody dla trzech czytelników
Treningi wiedzy – nagrody dla trzech czytelników

Trzech spośród blisko dziewięciuset uczestników najlepiej odpowiedziało na 14 pytań, z których składał się nasz najnowszy trening wiedzy. W nagrodę, otrzymają oni kurtki zimowe, które ufundowała firma NRF. Nagrodzeni użytkownicy W teście „Trening wiedzy – wygraj kurtkę zimową” najlepsze rezultaty między 14 a 20 listopada uzyskali, jednocześnie zajmując trzy pierwsze miejsca w rankingu: AUTOZIBI riko […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!