EV Academy – wspólny projekt NRF i EV REPAIR

27 listopada 2023, 16:02

EV Academy jest wspólnym przedsięwzięciem NRF oraz polskiej sieci franczyzowej EV Repair Garage. Celem powołanej do życia akademii jest szkolenie mechaników do pracy z pojazdami elektrycznymi w całej Europie. Mechanicy i warsztaty mogą wybierać spośród 4 poziomów szkolenia, od podstawowego do specjalistycznego.

Program szkoleniowy obejmuje wszystkie marki pojazdów elektrycznych i wszystkie aspekty, w tym oprogramowanie.

EV Academy uruchomiło swój program szkoleniowy 22 listopada w Automotive Campus w Holandii. Dwudniowa impreza inauguracyjna obejmowała szkolenie EV dla mechaników, szkolenie dla dystrybutorów części oraz konferencję prasową. Automotive Campus to nieprzypadkowa lokalizacja, ponieważ znajdują się tam warsztaty, sale konferencyjne i obiekty testowe.

– W naszej organizacji EV Repair od lat szkolimy franczyzobiorców do pracy przy EV. Poprzez EV Academy chcemy podzielić się naszą wiedzą z całą Europą – powiedział Bartosz Jeziorański z EV Repair.

– NRF jest wiodącym europejskim dostawcą części aftermarket do pojazdów elektrycznych. Współpraca z EV Repair w celu uruchomienia EV Academy wpisuje się w te ambicje, aby wspierać transformację rynku wtórnego zelektryfikowanych układów napędowych – powiedział Ben Meek z firmy NRF.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!