NRF z fabryką w Polsce

, 12 kwietnia 2021, 9:05

Firma NRF, producent i dostawca komponentów układów chłodzenia, uruchomiła produkcję w fabryce rdzeni aluminiowych w Polsce.

NRF poszerza swoją ofertę oraz powiększa zdolności produkcyjne. Firma ogłosiła właśnie otwarcie nowej fabryki rdzeni aluminiowych zlokalizowanej w okolicach Gdańska.

Nowa fabryka znajduje się w pobliżu jednego z największych centrów logistycznych w Europie – Gdańska, które zapewnia dobre połączenia międzynarodowe. Wraz z uruchomieniem fabryki w Polsce, NRF wygasił część produkcji w Holandii. W nowej lokalizacji NRF ma zapewnione możliwości dla dalszego rozwoju i zwiększania mocy produkcyjnych. W niedalekiej przyszłości planowane jest znaczne poszerzenie gamy produktów oferowanych z nowej lokalizacji.

W nowej fabryce NRF będą oferowane produkty szeroko zindywidualizowane, mające zastosowanie w chłodzeniu oleju, płynu (wody) i powietrza przeznaczone dla rynku motoryzacyjnego części zamiennych, a także dla producentów pojazdów, maszyn i urządzeń. NRF jest wyspecjalizowanym dostawcą dla przemysłu kolejowego, do maszyn i urządzeń mających zastosowanie w rolnictwie, budownictwie i przemyśle wydobywczym, oraz dla generatorów w przemyśle energetycznym.

Film na temat nowej fabryki:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ekspert, 13 kwietnia 2021, 12:33 2 0

Na pewno taniej jest produkować w Polsce niż w Holandii

Odpowiedz

Wojtek, 13 kwietnia 2021, 21:15 0 0

realne podatki oraz vat i inne daniny w wiekszosci krajow europejskich sa znacznie nizsze niz w polsce- koszt pracownika ryjacego za miske ryzu to nie wszystko niestety.

Odpowiedz

Solo, 13 kwietnia 2021, 21:28 0 0

Podatki może i są wyższe tylko jak są płacone, natomiast koszty pracy nadal niskie.

Odpowiedz

Qwer, 13 kwietnia 2021, 23:19 0 0

Bezrobocie w Polsce to ok 3-4%, jedne z najniższych EU, nie szedł bym mocno w teze ze za miskę ryżu, bo tak jest na Ukraine. Kwestia dostępności do rynku CEE chyba, ale mogę się mylić.

Odpowiedz

Aureliusz, 14 kwietnia 2021, 15:51 1 -1

Gdzie te 3-4% bo na pewno nie u nas . Oficjalnie w 6,5-7%
Nieoficjalnie ponad 12% niestety i będzie jeszcze ciekawiej

Odpowiedz