AP EXPERT 2021 – start 8. edycji

, 5 lutego 2021, 9:23

1 lutego 2021 r. Auto Partner uruchomił ósmą edycję długoterminowej promocji AP EXPERT. Zmagania o tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz pulę nagród o wartości ponad pół miliona złotych zostały tym samym rozpoczęte.

Jak w minionych latach, organizator daje uczestnikom możliwość wykazania się w siedmiu eliminacyjnych testach wiedzy, dzięki którym będą mogli przybliżyć się do Wielkiego Finału.

Promocja zaplanowana jest na okres 8 miesięcy i zakończy się 30 września 2021 r. W tym czasie uczestnicy będą zdobywali punkty za zakupy na wybranym asortymencie partnerów akcji oraz za poszerzanie wiedzy, a także dodatkowe nagrody w specjalnych comiesięcznych akcjach promocyjnych.

Wielki Finał odbędzie się w październiku, wtedy też poznamy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w postaci samochodu osobowego Hyundai Kona 2021 1.0T-GDi 120 KM. W trakcie promocji Auto Partner przewiduje rozdanie ponad 500 nagród dodatkowych, a do tego każdy finalista Finału Teoretycznego otrzyma również specjalną nagrodę.

Regulamin akcji można znaleźć na stronie www.apexpert.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!