Jak oceniasz poziom szkoleń technicznych? Ankieta.

, 13 listopada 2019, 13:55

Bez szkoleń nie ma rozwoju. Dostęp do wiedzy to podstawa w dzisiejszej branży napraw samochodowych. Czy jednak oferowane na rynku szkolenia dobrze odpowiadają na potrzeby mechaników? Pytamy o to w naszej nowej ankiecie.

Na wstępie warto rozróżnić szkolenia techniczne od tzw. szkoleń produktowych, które są formą przekazu związaną głównie z promocją danego produktu czy asortymentu. W naszej ankiecie pytamy o szkolenia stricte techniczne, poświęcone konkretnej tematyce związanej z naprawami pojazdów.

Zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na kilka naszych pytań oraz podzielenia się swoimi opiniami w komentarzach pod artykułem. Wyniki ankiety opublikujemy wkrótce.

 

Ankieta została zakończona!

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Iglotkz, 13 listopada 2019, 16:34 5 0

Betis rządzi :)

Odpowiedz

Hubert, 14 listopada 2019, 7:20 3 0

Nie tylko. Są też szkoleniowcy z przedstawicielstw na bardzo wysokim poziomie.

Odpowiedz

Arturr, 14 listopada 2019, 8:47 0 0

Co polecasz konkretnie?

Odpowiedz

Hubert, 14 listopada 2019, 20:23 3 -1

ATE, TRW, Hepu, texa

Odpowiedz

rolnik, 17 listopada 2019, 20:50 2 0

ATE super , KYB też super.

Odpowiedz

Olek, 18 listopada 2019, 13:10 1 0

No i Hella. Uważam Pana Zenona za bardzo dobrego szkoleniowca.

Odpowiedz

Hubert, 18 listopada 2019, 18:34 2 0

Szkoda tylko że nie chce wychodzić poza wyuczony materiał. Podobnie jest z kolegami z bosza. Wykute jak modlitwa i kropka.

Odpowiedz

Specjalista, 18 listopada 2019, 13:14 2 -2

Ze szkoleniami w Polsce jest wiele problemów. Są szkolenia na których są przekazywane nieprawdziwe informacje. Są podawane informacje, które wprowadzają w błąd a także powodują powstawanie uszkodzeń poprzez nieprawidłową obsługę - potem przy próbie reklamacji jest ona odrzucana z opisem "błąd montażu". Są szkolenia, które prowadzą osoby bez wystarczającej wiedzy, osoby które oczytały się książek, wymieniły w życiu może kilka części a teraz są wielkimi ekspertami a z rzeczywistą naprawą pojazdów i problemami mają niewiele wspólnego. Są szkolenia gdzie prowadzący nie udzielają odpowiedzi na pytania. Są szkolenia gdzie na pytania pada odpowiedź "sprawdzić w instrukcji serwisowej pojazdu :-) ". Są szkolenia na których otrzymujemy materiały szkoleniowe zawierające błędy, a także błędy znajdują się na stronach WWW tych firm. Są szkolenia na których padają informacje niezgodne z osiągnięciami współczesnej nauki i techniki. Są także szkolenia bardzo dobrze przygotowane, zawierające wielką wiedzę przekazywaną w przystępny sposób, a osoby prowadzące naprawdę wiedzą o czym mówią. Temat szkoleń technicznych to temat rzeka. Raczej nie powinno się to skończyć na jednym artykule

Odpowiedz