Connecting Days NEXUSA w Gdyni

, 9 października 2019, 10:22

Na wybrzeżu Bałtyku odbyła się trzecia, coroczna konferencja N! Connecting Days. Po raz pierwszy gospodarzem spotkania były organizacje NEXUS Automotive Central Europe oraz NEXUS Nordic Baltic.

W dwudniowej imprezie, w hotelu Courtyard by Marriott w Gdyni, wzięło udział ponad 110 członków i dostawców NEXUSa, którzy omawiali potencjalne możliwości biznesowe w regionie.

Podczas sesji plenarnej, uczestnicy rozmawiali o bieżących inicjatywach i planach na najbliższą przyszłość, a także mieli okazję poznać najnowsze trendy w rozwiązaniach oprogramowania B2B. Później, członkowie N! oraz ponad 30 dostawców wzięło udział w sesji szybkich spotkań biznesowych.

Poza częścią merytoryczną, przygotowano także atrakcje dla uczestników spotkania. Mieli oni okazję wziąć udział w wyścigach łodzi motorowych.

NEXUS Central Europe i NEXUS Nordic Baltic to niedawno utworzone organizacje regionalne, które mają odpowiednio 20 i 9 członków z centralnej i północnej części Europy. Spotkanie odbyło się w dniach 30 września i 1 października 2019 r.

Hubert Słok, pełniący w N! funkcję Business Development Directora dla rynków Europy Środkowej, powiedział:

– N! Connecting Days to świetna platforma dla dystrybutorów i producentów, którzy mogą spotkać się w profesjonalnym, ale i przyjaznym środowisku, aby odkryć, w jaki sposób mogą wspólnie pracować: czy to poprzez rozwój nowych pomysłów biznesowych czy wymianę informacji z rynku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!