Elementy zawieszenia FRAP w ofercie ELIT Polska

, 14 maja 2018, 11:07

ELIT Polska poszerza swoją ofertę części zamiennych – do portfolio tego dystrybutora dołączono referencje producenta FRAP.

Włoska firma FRAP powstała w 1932 roku w Turynie, w którym do dziś powstają wszystkie oferowane produkty. W zakładzie, o powierzchni ponad 14 tys. metrów kwadratowych, co roku produkowanych jest ponad trzy miliony referencji przeznaczonych na fabryczny montaż oraz aftermarket. FRAP jest dostawcą OE między innymi do jednośladów KTM, trójkołowców Peugeot i Piaggio, samochodów osobowych Fiat Chrysler Automobiles, General Motors, Lamborghini, McLaren i Renault oraz maszyn rolniczych Krone i New Holland. W ostatnim czasie sworznie FRAP znalazły zastosowanie w Alfie Romeo 4C i McLarenie 650, a dodatkowo i wahacze w nowej odsłonie sportowych modeli marki Alpine.

– FRAP to producent części do wszystkich typów pojazdów mechanicznych, które przeznaczone są także na aftermarket. Korzystają z nich także poddostawcy kompletnych podzespołów oraz profesjonalne firmy tuningowe – mówi Dawid Cieśla z ELIT Polska – Cieszymy się, że produkty FRAP – i to na zasadzie wyłączności – dołączyły do naszej oferty na polskim rynku.

 

W pierwszej kolejności do oferty ELIT Polska trafiły drążki kierownicze, tuleje metalowo-gumowe, sworznie, łączniki i końcówki drążków oraz wahacze. Przy wyborze odpowiedniej referencji można skorzystać z katalogu TecDoc lub wyszukiwarki on-line na stronie frap.it Wystarczy podać markę, nazwę modelu lub oryginalny numer OE. Dodatkowo ze strony włoskiego producenta można wygenerować katalog w postaci pliku pdf.

– Wszystkie produkty FRAP pakowane są w folię z nadrukowanym numerem referencji i kodem kreskowym oraz karton chroniący je w czasie transportu i dystrybucji. Pełna oferta dostępna jest już w naszych magazynach głównych, jak i filiach na terenie całego kraju – dodaje Dawid Cieśla z ELIT Polska – Sukcesywnie będziemy wprowadzać do naszej oferty kolejne grupy produktowe FRAP. O tym, które to będą w głównej mierze decydują warsztaty samochodowe, czyli nasi główni Klienci.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 maja 2018, 21:37 0 0

Kiedy do oferty wprowadzicie klocki Roadhouse bo produkt pierwsza klasa a znika z rynku.

Odpowiedz

lodzianin, 15 maja 2018, 8:37 0 0

Remsa to te sam produkt co Roadhouse - możesz go kupić w Inter Teamie jak się nie mylę.

Odpowiedz