Shopee kończy działalność w Polsce. Platforma sprzedawała m.in. części i akcesoria samochodowe.

12 stycznia 2023, 11:29

Ku wielkiemu zaskoczeniu klientów, platforma handlu internetowego Shopee Polska poinformowała o zakończeniu działalności. Cała operacja zostanie przeprowadzona z dnia na dzień.

W komunikacie firmy, który wyświetlił się na jej stronach internetowych czytamy, że od godz. 23.59, 13 stycznia, możliwość składania nowych zamówień za pośrednictwem Shopee Polska, zostanie wstrzymana. Wszystkie zamówienia złożone do tej pory zostaną zrealizowane w standardowym trybie.

Na Shopee.pl można było kupić m.in. artykuły motoryzacyjne – części zamienne czy akcesoria. Wiele sklepów i hurtowni działających na niezależnym rynku części aktywnie korzystało z tej platformy sprzedaży.

Shopee nie podało oficjalnej przyczyny wycofania się z Polski. Co ważne, takiego ruchu nic nie zapowiadało. Jeszcze kilka dni temu można było przeczytać informację o nowych ofertach i promocjach dla użytkowników serwisu. Nieoficjalnie mówi się jednak o problemach finansowych właściciela międzynarodowej platformy.

Platforma Shopee działała na polskim rynku od września 2021 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Oil point, 12 stycznia 2023, 19:17 3 0

To chyba ziomale punkty olejowego ;) tylko na większa skale….

Odpowiedz

Paweł Marchwicki, 13 stycznia 2023, 21:15 0 0

a co z punktem olejowym?

Odpowiedz