Nowe video-endoskopy Jonnesway w firmie Techsam

17 lutego 2011, 0:00

Firma Techsam rozszerza swoją ofertę o nowe video-endoskopy marki Jonnesway. Do oferty wprowadzono video-endoskop bezprzewodowy AR020066 i tradycyjny przewowodwy – AR020075.

Nowe endoskopy wyposażone są w dodatkowe funkcje: zoom cyfrowy 1,5x oraz odbicie lustrzane. Oba urządzenia pozwalają na robienie zdjęć w rozdzielczości 640×480 pixeli oraz nagrywanie video w formacie MPEG4 z szybkością ok. 30 klatek na sekundę. Obraz można obserwować na dużym 3,5” wyświetlaczu LCD. Na szczególną uwagę zasługują nowe sondy z pamięcią kształtu (tzw. „gęsia szyja”) o długości 3 metrów, średnicy 5,5mm i płynną regulacją podświetlenia.

Wszystkie sondy są olejo- i wodoodporne. Do każdego nowego video-endoskopu dołączone są dodatkowe końcówki z lusterkiem umożliwiające kąt widzenia 70° i 90°. Na wyposażeniu znajdziemy również kartę pamięci 2GB, kabel USB do połączenia z komputerem PC, kabel AV umożliwiający bezpośrednią transmisję obrazu na telewizor, zasilacz sieciowy oraz akcesoria do czyszczenia soczewek.


Video-endoskopy zasilane są 3,7V baterią umożliwiającą pracę urządzenia przez ok. 4godz. Dodatkowo video-endoskop bezprzewodowy posiada wbudowany mikrofon umożliwiający nagrywanie komentarzy głosowych, a całość zestawu umieszczona jest w hermetycznej, wodoodpornej walizce.

Wszystkie szczegóły dostępne na: www.jonnesway.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowe kamery inspekcyjne marki Draper
Nowe kamery inspekcyjne marki Draper

Najnowsze endoskopy to narzędzia do kontroli obszarów, które są trudno dostępne za pomocą konwencjonalnych środków np. lusterka inspekcyjnego. Posiadają metrowy przewód zakończony wodoodporną głowicą, której średnica jest zależna od modelu urządzenia: od 5.5mm do 10mm. Te najnowsze produkty marki Draper są już dostępne w ofercie J.R. Motor Services G.B. W zależności od modelu endoskop posiada […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!