Prostownik akumulatorowy 230V w J.R. Motor Services G.B.

26 stycznia 2011, 0:00

W ofercie firmy J.R. Motor Services G.B. dostępny jest już prostownik akumulatorowy Draper do ładowania akumulatorów 12V o pojemności 35-110Ah. Dzięki opatentowanemu programowi odsiarczania może przywracać i ładować zasiarczone akumulatory, może ładować nawet akumulatory o napięciu 1V.

Miękki start urządzenia zabezpiecza przed uszkodzeniami małych lub częściowo rozładowanych akumulatorów, prostownik posiada także ochronę przed odwrotną polaryzacją, automatyczne wyłączenie w przypadku zwarcia obwodu, samoczynne przejście w tryb gotowości po zakończeniu cyklu ładowania, co kompensuje samowyładowanie akumulatora.

Specyfikacja:

Ładowanie na wyjściu: 12V
Wejście: prąd jednofazowy 230 AC
Prąd ładowania: 15 A (max), 10 A (RMS)

Pobór mocy: 350 VA
Nominalna pojemność 35-110 Ah,
Wymiary: 250 x 180 x 190 mm
Ciężar: 8 kg

Numer katalogowy produktu: 45373

Zamówienia można składać w dziale obsługi klienta w Gdyni, pod nr tel. 58-661-25-87, e-mail: gdynia@jrmotors.pl.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Wydajne kompaktowe ładowarki akumulatorów Facom
Wydajne kompaktowe ładowarki akumulatorów Facom

Facom wprowadza na rynek nową gamę wysokowydajnych, kompaktowych ładowarek akumulatorów: zwartych, łatwych do przenoszenia i posiadających miejsce na przechowywanie kabli. Ładowarki wykorzystują technikę wysokich częstotliwości, zapewniającą stałe ładowanie bez względu na stan akumulatora. Zapewniają one również: szybkie sprawdzenie akumulatora przed i po zakończeniu ładowania szybkie ładowanie bezpieczeństwo ładowania akumulatora i elektroniki pojazdu (zabezpieczenie przed wzrostem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!