Pole Position dla Beckera

9 stycznia 2007, 0:00

Najnowszy produkt to już kolejna propozycja z rodziny nawigacji mobilnych firmy Harman Becker. Tym razem przedstawia się naprawdę imponująco. Becker Traffic Assist Ferrari to zestaw dla miłośników marki Ferrari i Formuły 1.
Stylowy system nawigacji satelitarnej Becker Traffic Assist Ferrari to model oparty na nowej generacji nawigacji mobilnych firmy Harman Becker. Wyróżnia się obudową w kolorach Ferrari: Corsa Red i Daytona Black oraz specjalnie stworzonym systemem operacyjnym Ferrari.
 ]1P[
Urządzenie bazuje na modelu Becker Traffic Assist Pro TMC i jest w pełni funkcjonalnym systemem nawigacji satelitarnej GPS. Charakteryzuje się dużym 4-calowym wyświetlaczem oraz dodatkową funkcją głosowego wybierania celu podróży. Wystarczy, że zapamiętując w książce adresowej cel podróży, dodatkowo nagramy informację głosową. Wypowiedzenie uprzednio zapamiętanej frazy uaktywni prowadzenie do żądanego celu. Funkcja ta zdecydowanie ułatwia i przyspiesza korzystanie z nawigacji.

Mapa samochodowa dostępna dla tego modelu obejmuje aż 37 europejskich krajów. W komplecie znajdziemy oprócz wszystkich krajów Europy Zachodniej, również państwa Europy Wschodniej (m.in. Czechy, Słowację, Węgry, Litwę, Łotwę, Estonię), Europy Południowej np. Chorwację, Bułgarię, Rumunię, Macedonią, Serbię i Czarnogórę, w tym oczywiście mapę Polski. Całość mieści się na dołączonej karcie pamięci SD 2 GB.

 ]3L[
Urządzenie charakteryzuje się nowoczesną, płaską budową. Potężny procesor 400 Mhz pozwala na natychmiastową rekalkulację nowej trasy oraz wyjątkowo szybką reakcję. Tak szybki procesor daje możliwość równoczesnego słuchania plików muzycznych MP3/WMA oraz nawigowania do celu.

Wprowadzanie celu podróży oraz jego wybór odbywa się przy użyciu dotykowego ekranu, dzięki intuicyjnemu i przejrzystemu menu jest to wyjątkowo proste nawet dla początkujących użytkowników nawigacji GPS. Szereg możliwości wprowadzania celu: kod pocztowy, numer domu, skrzyżowanie lub punkty POI (m.in. lotniska, szpitale, stacje serwisowe, dworce kolejowe, hotele, restauracje) gwarantuje łatwiejsze odnalezienie interesującego nas miejsca docelowego.
Nawigacja Becker Traffic Assist Ferrari jest produktem w pełni przygotowanym do sprzedaży na rynku polskim, posiada menu oraz komunikaty głosowe w języku polskim.

Użytkownik ma do dyspozycji również odtwarzacz plików muzycznych MP3/WMA oraz przeglądarkę zdjęć JPG (pokaz slajdów). Ponadto urządzenie posiada wejście USB pozwalające na korzystanie z dodatkowej pamięci przenośnej USB. Karta pamięci SD 2 GB może być wówczas zarezerwowana jedynie dla map.

 ]2P[
Urządzenie jest wyposażone standardowo w stację dokującą TMC, która pozwala na odbiór bezpłatnych informacji o korkach i utrudnieniach na drodze TMC*. Dodatkowo funkcja pozwala na wyciszenie jednostki audio podczas komunikatów głosowych, wyjścia audio oraz zasilania.

W komplecie znajduje się uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na przymocowanie urządzenia do szyby lub deski rozdzielczej, zasilacz samochodowy (12/24 Volt), kabel do podłączenie z komputerem poprzez port USB oraz zasilacz sieciowy 220 V.
Integralnymi elementami nawigacji są wbudowana, ekstremalnie szybka antena GPS (SIRF III) oraz głośnik.


* Dynamiczna nawigacja TMC jest dostępna w Austrii, Belgii, Danii, Francji (obszar Paryża), Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji oraz Szwajcarii.
Sugerowana cena urządzenia:
Becker Traffic Assist Ferrari – 2799 PLN brutto

Specyfikacja:
Parametry techniczne:
Szybkość procesora: 400 Mhz

Rodzaj baterii: wymienna, litowo-jonowa (2,5 h pracy)
Pamięć: 64 SD RAM, karta SD 2 GB,
Zasilanie: kabel zapalniczki, zasilacz sieciowy 22V, lub po podłączeniu do komputera poprzez kabel USB,
Parametry użytkowe:
Typ wyświetlacza: Anty-refleksyjny, dotykowy ekran TFT, o wysokim kontraście,
Wielkość wyświetlacza: wymiar 4 cala,
Rozdzielczość: 320 x 240
4 Przyciski szybkiego dostępu

Łączność:
Odbiornik GPS
USB
Parametry fizyczne:
Waga: 272 g
Wymiary: 137 x 88 x 30

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!