Konkurs KM Germany: do wygrania 3 x plecak turystyczny KM

, 27 października 2016, 0:51

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, do wygrania atrakcyjne nagrody: 3 x plecak turystyczny KM ze stelażem firmy Regatta. Aby mieć szansę na zdobycie plecaka należy odpowiedzieć na pytania, które znajdują się poniżej.

1. Firma KM Germany jest producentem:
a) sprzęgieł do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych
b) części zawieszenia
c) elementów rozrządu

2. Co oznacza oznaczenie sprzęgła HD?
a) czteroelementowy zestaw sprzęgła z kołem sztywnym
b) sprzęgło wzmocnione
c) sprzęgło do samochodu ciężarowego

 

3. Kto reprezentuje handlowo w Polsce firmę KM Germany?

…………………………………………………………………….

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl. Nagrodę w postaci plecaka turystycznego otrzymają autorzy poprawnych odpowiedzi, które zostaną przesłane na naszą skrzynkę jako: 15, 30 i 45. Na odpowiedzi czekamy do 2 listopada.

Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

 

artykuł sponsorowany KM Germany

Dowiedz się więcej

Najwyższa jakość sprzęgieł niemieckiej firmy KM Germany
Najwyższa jakość sprzęgieł niemieckiej firmy KM Germany

Wyspecjalizowana w produkcji sprzęgieł niemiecka firma KM Auto Technik posiada najwyższe kompetencje w zakresie rozwoju różnego rodzaju układów sprzęgła. Sprzęgła KM podlegają najbardziej restrykcyjnym kryteriom kontroli i są poddawane wszelkim istotnym badaniom jakościowym. Ponieważ firma posiada certyfikat DIN ISO 9001, wszystkie procesy zostały szczegółowo zdefiniowane. Już na etapie rozwoju sprzęgieł, firma KM stosuje rygorystyczne procedury […]

Rozstrzygnięcie konkursu KM Germany
Rozstrzygnięcie konkursu KM Germany

Wyłoniliśmy laureatów, do których trafią plecaki, które były nagrodami w naszym konkursie KM Germany. Poniżej publikujemy poprawne odpowiedzi i listę zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy. Wiemy już, kto zdobył nagrody w naszym konkursie z nagrodami firmy KM Germany. Poniżej znajduje się lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi. 1. Firma KM Germany jest producentem: a) Sprzęgieł do samochodów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!