Jak wymienić żarówkę w samochodzie? Najpopularniejszy temat.

14 czerwca 2016, 16:08

Czy zastanawialiście się kiedyś nad najczęściej poszukiwaną poradą motoryzacyjną w Internecie? Otóż to. Polacy najczęściej szukają pomocy przy… wymianie żarówki. Czynność to pozornie banalna, lecz mechanicy dobrze wiedzą, że nie w przypadku każdego modelu samochodu.

Wydaje się, że wymiana żarówki to czynność, z którą musi się zmierzyć każdy posiadacz samochodu. Choć nie uczą tego na kursie, sprawa jest bardzo istotna. Ludziom raczej wstyd przyznać się do posiadania tak elementarnych braków w temacie naprawy samochodów. Szukają więc w internecie.

Filmy instruktażowe, takie jak prezentowany poniżej poradnik firmy MotoIntegrator robią w sieci prawdziwą furorę. Posiadają setki tysięcy odtworzeń.

Jak wiemy są przypadki, że zwykła wymiana żarówki może sprawić problem. Niektóre modele pojazdów wymagają nie lada sprytu do wykonania tej prostej czynności. Czy zdarzyło się Wam mieć problem z wymianą żarówki? Napiszcie w komentarzu, o jaki samochód chodziło.

Dowiedz się więcej

Driftujący Polonez Caro z silnikiem 3.0 V6 – zobacz film
Driftujący Polonez Caro z silnikiem 3.0 V6 – zobacz film

Nie sztuką jest poddać tuningowi doskonale się do tego nadające BMW czy Nissana. Naprawdę ciężkiej pracy w warsztacie i kreatywnego myślenia wymagają takie przeróbki jak ta – ponad 200-konny Polonez. Zobacz, co potrafi ta maszyna. W poczciwego Poloneza z rocznika 1995 włożono silnik od Opla Omegi – lubiany przez specjalistów od tuningu motor 3.0 M […]

Praca lakiernika w kraju trzeciego świata
Praca lakiernika w kraju trzeciego świata

Jak widać poniżej, w stwierdzeniu „potrzeba jest matką wynalazków” jest wiele prawdy. Oczywistym jest, że w ekstremalnych warunkach przetrwa ten, kto najlepiej się dostosuje. Ten orientalny lakiernik już udowodnił, że poradzi sobie w każdych warunkach. Przykładem może być jego aerograf wykonany z przedmiotów codziennego użytku, który działa bez zastrzeżeń. Jednak jak mawiają: jeżeli coś wygląda […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jiam, 14 czerwca 2016, 19:02 0 0

Stilo -każdy kocha ;)

Odpowiedz