Global Traders na targach Automechanika 2014 oraz Auto Expo Parts

9 października 2014, 16:25

Na jednym ze stoisk targów Automechanika we Frankfurcie można było spotkać firmę Global Traders z Kostrzyna nad Odrą, która wraz z tajwańską firmą Cub Elecparts, jako wyłączny dystrybutor ich produktów na Polskę, prezentowała najnowsze rozwiązania związane z obsługą systemu TPMS. Firma Global Traders pojawiła się także na warszawskich targach Auto Expo Parts, Tires & Service.

Automechanika

– „Automechanika to ogromne przedsięwzięcie skupiające kluczowych przedsiębiorców. Targi we Frankfurcie są jedną z najlepiej przygotowanych imprez, patrząc zarówno od strony wystawców jak i odwiedzających. To miejsce, którego nie powinno zabraknąć na indywidualnej mapie targowej każdego działającego w branży motoryzacyjnej. Osobiście oceniamy imprezę jako bardzo udaną. Nasze wspólne stoisko z producentem CUB Elecparts odwiedziło sporo klientów z Polski, za co chcielibyśmy jeszcze raz podziękować. Zagadnienie czujników ciśnienia w oponach, jest obecnie w branży na pierwszym miejscu, a z racji tego, że jest to w miarę nowy temat, zapotrzebowanie na informacje jest ogromne. Większość osób, z którymi rozmawialiśmy wykazała chęć skorzystania z naszego programu szkoleniowego. Cały październik i listopad będziemy w większości dużych miast w Polsce przeprowadzać szkolenia. Kładziemy duży nacisk na edukację, co powinno zaprocentować w przyszłości." – powiedział Marcin Pilecki, współwłaściciel firmy Global Traders.

Auto Expo Parts, Tires & Service

Firma Global Traders pojawiła się także na targach Auto Expo Parts, Tires & Service, które odbyły się we wrześniu w Warszawie. O wizualnej atrakcyjności stoiska stanowiły najnowsze modele felg marek Carbonado, Keskin oraz Mam. Nowością jaką zaprezentowano było kompletne koło: kooperacja opony Syron z felgami Mam bądź Keskin. Uzupełnieniem oferty felg były śruby, nakrętki oraz zabezpieczenia. Druga branża, w jakiej specjalizuje się Global Traders, czyli kompleksowe wyposażanie i zaopatrzenie serwisów oponiarskich, nie pozostała w cieniu. Zaprezentowano całą gamę materiałów wulkanizacyjnych marki własnej Stix, ciężarki SPS oraz narzędzia pneumatyczne brytyjskiej firmy PCL. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z nacinarką do bieżnikowania, francuskiego producenta PSO. Największą uwagę zwiedzających przyciągało bogate stoisko z materiałami naprawczymi Dura-Vulca firmy Dorian Drake (USA), gdzie znaleźć można było sznury, kołki, łatki, wkłady radialne, kleje oraz uszczelniacze. Uzupełnienie oferty stanowił proszek do wywarzania kół marki EasyBalance oraz ekologiczna pasta montażowa Mega Wax.

W związku z wchodzącą w listopadzie dyrektywą UE gorącym tematem targów był system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). Wśród szerokiej oferty produktów obsługujących system TPMS różnych firm na rynku, Global Traders zdobył nagrodę w konkursie na Najlepszy Produkt Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AUTO EXPO PARTS, TIRES & SERVICE 2014 za Programator Czujników Ciśnienia TPMS – Sensor Aid Profirmy CUB Elecparts. Firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę tego urządzenia.

Dowiedz się więcej

Sensor AID – niezbędnik wulkanizatora do obsługi systemu TPMS
Sensor AID – niezbędnik wulkanizatora do obsługi systemu TPMS

Od 1 listopada 2014, każdy nowy samochód osobowy, będzie wyposażony w system monitorowania ciśnienia w oponach, tzw. TPMS. Ma on poprawić bezpieczeństwo jazdy, zmniejszyć zużycie paliwa oraz emisję spalin. Większość producentów aut, już od około 2 lat montuje go w nowych auta. Czym jest TPMS? TPMS (Tire Pressure Monitoring System) to system stworzony do tego, […]

Uniwersalny System TPMS z nagrodą na Tajwanie
Uniwersalny System TPMS z nagrodą na Tajwanie

Uniwersalny System TPMS do pomiaru ciśnienia powietrza w oponach marki CUB, którego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest firma Global Traders, otrzymał nagrodę Taiwan Excellence Awards 2016. Nagroda przyznawana przez Ministerstwo Gospodarki (MOEA) oraz Tajwańską radę rozwoju handlu (TAITRA)  jest uznaniem dla firm wprowadzających nowe rozwiązania oraz poprawiających jakość swoich produktów. Wybór nagród opiera się […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!