NexusAuto ma już 250 oszyldowanych warsztatów w Polsce

30 stycznia 2024, 8:58

Organizatorem sieci NexusAuto w Polsce jest Nexus Automotive Central Europe. To istotny element Nexus Automotive International SA. z centralą w Szwajcarii. Globalnie Nexus to 164 dystrybutorów w 139 krajach na całym świecie. Partnerami Nexus jest też 90 dostawców i producentów części motoryzacyjnych, narzędzi, olejów. Obecnie w samej Polsce jest już ponad 290 warsztatów w tzw. procesie, czyli w pełni zrzeszonych i w trakcie przyłączania i właśnie na 250 z nich pojawiły się szyldy.

Warsztat Centrum Motoryzacji Tomczak z Ciechanowa

250. oszyldowany warsztat NexusAuto w Polsce to ciechanowski przybytek pana Adama Tomczaka. Jego szef jest przedstawicielem młodszego pokolenia polskich mechaników, ale przejął prowadzenie warsztatu po dziadku i ojcu. Sama firma istnieje od 1960 roku.

Tak bogate doświadczenie przyczyniło się do utworzenia w 2003 roku marki Tomczak AT – automatyczne skrzynie biegów. Warsztat wyróżnia się uniwersalnością – wykonuje serwis oraz naprawę automatycznych skrzyń biegów każdego typu i każdego modelu.

Oprócz tego, firma pana Adama zajmuje się naprawą i serwisem silników wszystkich typów, naprawą zawieszeń, w tym pneumatycznych, naprawą i serwisem układu klimatyzacji, dynamiczną wymianą oleju w automatycznych skrzyniach biegów, płukaniem układów wspomagania kierownicy servomatik, naprawą układów hamulcowych, diagnostyką komputerową wszystkich układów elektronicznych, naprawą alternatorów i rozruszników, regeneracją tylnych belek, zbieżnością/geometrią pojazdów w technologii 3D, naprawą manualnych skrzyń biegów i mostów napędowych, naprawą układów wtryskowych diesla systemów BOSCH I DELPHI, wymianą sprzęgieł (łącznie ze sprzęgłami skrzyń DSG), naprawą elektroniki samochodowej i chip tuningiem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!