Sezonowe akcje promocyjne w Twoim warsztacie – ankieta

20 stycznia 2014, 12:55

Promocje to jedna z podstawowych form walki o klienta. Autoryzowane stacje obsługi już od dawna próbują przyciągnąć do siebie właścicieli pojazdów, proponując usługi w sezonowo obniżonych cenach. Czy warsztaty niezależne również korzystają z tej formy dotarcia do klienta?

Sezonowe promocje w warsztatach

"Sprawdź swój samochód przed zimą" czy "Wiosną zadbaj o układ klimatyzacji" to tylko wybrane tytuły promocji, którymi przedstawiciele ASO przyciągają do siebie klientów. Ich plan jest najczęściej prosty – podstawowe sprawdzenie stanu samochodu oferowane jest w bardzo atrakcyjnej cenie lub zupełnie za darmo. Jeśli jednak mechanicy wykryją usterkę, mogą ją naprawić. Również w cenie niższej niż zazwyczaj.

Sezonowe promocje cieszą się dużą popularnością, nie tylko w branży motoryzacyjnej. Ta, dość już powszechna, metoda potencjalnie mogłaby również generować wzrost liczby klientów w warsztatach niezależnych. Czy właściciele takich warsztatów organizują sezonowe promocje? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie, a także do pisania komentarzy pod tym artykułem.

{uri:/ankietka/23}

Dowiedz się więcej

Czy wulkanizacja się opłaca? – wyniki ankiety
Czy wulkanizacja się opłaca? – wyniki ankiety

Świadczenie usług wulkanizacyjnych to według powszechnej opinii dobry interes. Konkurencja jest duża, ale przecież klientów nie brakuje, zwłaszcza przed sezonem zimowym i po jego zakończeniu. Jak te stereotypy mają się do rzeczywistości? Problemy wulkanizatorów Zapytaliśmy Czytelników o opinię na temat opłacalności otwierania warsztatu wulkanizacyjnego, a także, czy warsztaty, które już świadczą usługi wulkanizacyjne są zadowolone […]

Czy Twój warsztat korzysta z ubezpieczeń? Ankieta.
Czy Twój warsztat korzysta z ubezpieczeń? Ankieta.

Firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w oferowaniu potencjalnym klientom coraz bardziej wyspecjalizowanych produktów. Możemy ubezpieczyć już niemal wszystko. Oferta dla właścicieli warsztatów samochodowych również jest bogata. Czy warsztatowcy chętnie z niej korzystają? Czy opłaca się ubezpieczać warsztat? Liczne ubezpieczenia pozwalają na ograniczenie kosztów nieszczęśliwych wypadków. O takie zdarzenia nie trudno w warsztacie samochodowym. Sam budynek może […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 stycznia 2014, 18:53 0 0

Ne wiem jak gdzie indziej ale na moim terenie tego typu działania ściągają jedynie tzw "Łowców okazji" czyli najbardziej marudnych i skąpych klientów którym wszędzie i zawsze jest za drogo i coś nie pasuje. I których oczywiście nikt kto ich zna, już nie chce obsługiwać.

Odpowiedz