Czy warsztaty wulkanizacyjne inwestują w sprzęt? – ankieta

9 października 2013, 9:20

Dziękujemy za bardzo liczny udział w naszej poprzedniej ankiecie dotyczącej warsztatów wulkanizacyjnych. Tym razem chcemy zapytać o to, w jakiej sytuacji warsztaty decydują się na wymianę posiadanych urządzeń do obsługi kół. Z obu ankiet stworzymy wspólne podsumowanie.

Konieczność czy systematyczny rozwój?

Warsztaty wulkanizacyjne, by móc świadczyć usługi na wysokim poziomie, muszą posiadać sprawne urządzenia. Jak wszyscy wiemy nie są to produkty tanie, dlatego decyzja o ich zakupie to często najważniejsza inwestycja dla warsztatu.

Naszych Czytelników chcemy spytać o to, co najczęściej powoduje, że zmieniamy sprzęt na nowy. Czy jest to po prostu awaria starej maszyny? A może chęć rozwijania oferty i polepszenia jakości świadczonych usług?

Zachęcamy do udzielenia odpowiedzi w ankiecie oraz do wyrażania swoich opinii w komentarzach pod tym artykułem.

{uri:/ankietka/17}

Dowiedz się więcej

Czy wulkanizacja się opłaca? – ankieta
Czy wulkanizacja się opłaca? – ankieta

Dość powszechnie spotykana jest opinia, że usługi wulkanizacyjne to szansa na dobry interes. Konkurencja jest duża, ale klientów też nie brakuje, zwłaszcza przed sezonem zimowym i po jego zakończeniu. Czy w ten sam sposób myślą ci, którzy na co dzień zajmują się wulkanizacją? Montażownicę kupię… Szacuje się, że na uruchomienie jednostanowiskowego punktu wymiany i naprawy […]

Jak dużo potrafią absolwenci szkół zawodowych? Ankieta.
Jak dużo potrafią absolwenci szkół zawodowych? Ankieta.

Zawód mechanika jest jednym z tych, którego trzeba uczyć się całe życie. Współczesna motoryzacja rozwija się w zastraszająco szybkim tempie. Czy za tym rozwojem nadążają polskie placówki oświatowe? Zachęcamy przedstawicieli warsztatów do podzielenia się opinią na ten temat. Czy szkoły faktycznie uczą zawodu mechanika? Szkoły, przygotowujące uczniów do zawodu mechanika nie mają w dzisiejszych czasach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!