Nowe wycieraczki TRICO do Volkswagenów

5 stycznia 2023, 13:51

Producent piór wycieraczek, TRICO, został dostawcą oryginalnego wyposażenia (OE) dla Volkswagenów T7 i ID Buzz. Nowe modele Volkswagena otrzymają od TRICO zarówno przednie jak i tylne pióra.

W przednich wycieraczkach obu modeli zastosowano pióra TRICO typu „X1”. Zostały one już wcześniej zatwierdzone przez grupę VAG i dostarczane są jako wyposażenie oryginalne do wielu innych modeli. Te same pióra są dostępne dla klientów rynku wtórnego pod nazwą handlową TRICO ExactFit® (modele dedykowane do konkretnych pojazdów).

VW T7 to hybrydowy Van, a ID Buzz – van elektryczny, który w wielu krajach (w tym w Irlandii i w Danii) został już „Samochodem Roku”. Oba auta są przykładem nowych, przyjaznych dla środowiska, zaawansowanych technologicznie pojazdów, które wkraczają na rynek motoryzacyjny. TRICO ExactFit® to także produkt nowej generacji gwarantujący wysoką skuteczność oczyszczania i widoczność, poprawiającą bezpieczeństwo jazdy.

TRICO ExactFit®

TRICO ExactFit®

Elementem konstrukcyjnym wycieraczek TRICO ExactFit® jest oryginalna belka wykonana w technologii Memory Curve Steel®, która zapewnia maksymalny kontakt pióra z szybą i równomiernie rozkłada jego nacisk. Takie rozwiązanie sprawdza się w samochodach z mocno wyprofilowanymi przednimi szybami, czyli tam, gdzie tanie zamienniki oryginalnych wycieraczek nie spełniają swojego zadania i pozostawiają smugi lub nieoczyszczone pola. Producent zadbał także o kompatybilność z rozwiązaniami fabrycznymi. Wycieraczki ExactFit® pasują także do innych modeli samochodów. Bardzo łatwo się je montuje, ponieważ są wyposażone w „inteligentne” złącza. Gama TRICO ExactFit® jest produkowana w rozmiarach od 14″ / 350 mm do 32″ / 800 mm, a zatem odpowiada na bardzo dużą część zapotrzebowania rynkowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!