Świstowski S.A. wprowadza promocję na wyważarkę

, 28 listopada 2012, 13:13

Firma Świstowski S.A. kończy sezon jesienny promocją wyważarki ciężarowej Focus FT10M. Jej cena do końca grudnia wynosi teraz 15 000 zł netto.

Focus FT10M

Focus FT10MWyważarka Focus FT10M to włoski produkt z renomowanej fabryki CEMB. Jednym z udogodnień dla operatora jest zintegrowana winda pneumatyczna, ułatwiającą podniesienie koła i zamontowanie na osi.

Wyważarką FT10M można obsługiwać zarówno koła ciężarowe, jak i osobowe, gdyż posiada wszystkie niezbędne do tego programy. Opcjonalnie sprzęt można wyposażyć między innymi w osłonę koła oraz uchwyt do precyzyjnego wyważania.

Dowiedz się więcej

Ciężarki stalowe klejone w formie rolki – nowość w ofercie Świstowski
Ciężarki stalowe klejone w formie rolki – nowość w ofercie Świstowski

W ofercie firmy Świstowski pojawił się nowy produkt. Jest to praktyczna rolka z klejonymi ciężarkami stalowymi. Rolka z ciężarkami praktyczniejsza od pasków Rolka złożona jest z tysiąca kostek stalowych o gramaturze 5 g każda, zabezpieczonych powłoką antykorozyjną. Zostały one naklejone na taśmę samoprzylepną. Powłoka zabezpieczająca odporna jest na uszkodzenia mechaniczne, nie odpryskuje pod wpływem uderzeń. […]

Nowy rozwieracz do opon w ofercie Świstowski S.A.
Nowy rozwieracz do opon w ofercie Świstowski S.A.

Firma Świstowski S.A. wprowadza do swojej oferty nowoczesny rozwieracz do opon PL-M275. Rozwieracz do opon PL-M275 Rozwieracz do opon PL-M275 ma za zadanie maksymalnie ułatwić pracę przy inspekcji i naprawie opon samochodowych. Oponę mocuje się na podstawie, którą można dowolnie obracać w obie strony, dzięki czemu operator nie musi przemieszczać się względem niej. Dodatkowo oponę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 listopada 2012, 14:14 0 0

pożądna firma polecam

Odpowiedz