Rusza nowy program pomocowy dla serwisów

17 listopada 2004, 0:00

W celu zapewnienia komfortu i kompleksowości usług w warsztatach w dniu 22 listopada Hurtownia Artykułów Motoryzacyjnych F. Stachura wprowadza w życie specjalny program. Polega on na nieodpłatnym przekazaniu zainteresowanym warsztatom na 14 dni testera ST 6000.
Przekazanie będzie poprzedzone szkoleniem technicznym przygotowującym serwis od samodzielnej obsługi serwisowanych samochodów. W dalszej kolejności szkolenie będzie można powtórzyć skupiając się na indywidualnych potrzebach serwisu.
Tester diagnostyczny ST 6000 jest urządzeniem produkowanym przez włoską firmę BrainBee, a dystrybuowanym przez katowicki Italcom.
Charakteryzuje się on dużą uniwersalnością polegająca na obsłudze większości modeli samochodów jeżdżących po polskich drogach.
Urządzenia do diagnostyki elektroniki pokładowej samochodów osobowych i dostawczych firmy BrainBee jest dostępne w dwóch wersjach: jako samodzielny tester elektroniki ST-6000 lub jako moduł elektroniczny Fast Box, którego sterowanie odbywa się z klawiatury zewnętrznego komputera. Obydwa testery można wyposażyć w zestawy adaptorów do samochodów produkcji europejskiej jak i do samochodów azjatyckich.
Oprogramowanie urządzeń wzorowane jest na systemie Windows – przejrzysta prezentacja za pomocą ikon.
Testowane systemy:
elektronika silnika, ABS, immobilizer, Air Bag, automatyczna skrzynia biegów, systemy komfortu, systemy kontroli trakcji, EOBD, magistrala CAN. Połączenie z zewnętrznym komputerem PC daje dostęp do schematów połączeń oraz schematów elektrycznych większości podzespołów i systemów elektronicznych samochodu.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!