Coraz bliżej do 12. Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów

14 sierpnia 2012, 16:10

Tak samo jak przed rokiem, także w 2012 najwięksi producenci części zamiennych i wyposażenia warsztatowego wraz z swoją najnowszą ofertą pojawią się na warszawskim Lotnisku Bemowo. Nie zabraknie tam także doświadczonych specjalistów, z którymi będzie można wymienić opinie. W 2011 roku Targi Inter Cars odwiedziły 23 000 gości.

12. Targi rozpoczną się od Dnia Profesjonalisty – w piątek, 31 sierpnia 2012 r. od 10:00 do 16:00. Tradycyjnie jest to dzień zarezerwowany dla najlepszych klientów Inter Cars SA oraz przedstawicieli mediów. Dystrybucja zaproszeń na Dzień Profesjonalisty odbywa się poprzez filie Inter Cars.

1 i 2 września 2012, od 9:00 do 17:00 na teren Targów będą mogły wejść wszystkie osoby z zaproszeniami targowymi, które były dostępne m.in. w lipcowym numerze Wiadomości IC. Szczegółowe informacje o sposobie, w jaki można otrzymać zaproszenie, można znaleźć na stronie internetowej Targów.

Ważne miejsca podczas 12. Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów

Samochodowe systemy wtryskowe i układy klimatyzacji

Podczas tegorocznych targów prezentowana będzie tematyka Programów Wsparcia Rozwoju Możliwości Serwisowych Niezależnych Warsztatów Samochodowych oraz oferta części zamiennych z obszaru nowoczesnych systemów wtryskowych i sterowania pracą silników, a także oferta części zamiennych układów klimatyzacji samochodowej. W ramach tych programów, we współpracy z producentami części, oferowana będzie pomoc dla niezależnych warsztatów chcących poszerzyć swoje możliwości serwisowe w zakresie nowoczesnych systemów wtryskowych i sterowania pracą silników.

Wyposażenie warsztatów – Profesjonalny Warsztat

Ważną częścią Targów jest ekspozycja wyposażenia warsztatowego, gdzie na ponad 1500 m2 będą prezentowane będą najnowsze urządzenia i narzędzia. Przygotowano programy wsparcia oraz leasingi oferowane przez Inter Cars SA, a także promocje. W ramach ekspozycji warsztatowej będzie można uzyskać także więcej informacji o warsztatach modułowych wprowadzonych niedawno do oferty Inter Cars – realizacja od podstaw (hala i wyposażenie w urządzenia), a także gotowe kanały do samochodów osobowych i ciężarowych.

Szkolenia

Tradycyjnie oferowane będą bezpłatne szkolenia, prowadzone przez dostawców i ekspertów IC, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania i osiągnięcia technologiczne. Każdy z odwiedzających będzie miał możliwość wyboru szkolenia technicznego lub produktowego, zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Profesjonalny warsztat

Niezwykle ważną częścią targów jest ekspozycja wyposażenia warsztatowego, gdzie prezentowane będzie nowoczesne oprogramowanie, programy wsparcia, m.in. leasing uproszczony czy zakupy na raty. Jak zwykle dla Klientów, którzy podczas targów zdecydują się na zakup urządzeń i złożą zamówienia, będą przygotowane promocje dostępne tylko przez krótki czas.

Targi Inter Cars to:

  • 170 najważniejszych, światowych producentów części zamiennych, dostawców Inter Cars SA,
  • Oferta urządzeń i narzędzi dla profesjonalnego warsztatu,
  • Akcesoria samochodowe, chemia warsztatowa,
  • Motocykle, marki Triumph i Ducati oraz akcesoria,
  • Przyczepy, naczepy i wywrotki Feber,
  • Regeneracja części zamiennych Lauber,
  • I wiele innych projektów należących do Inter Cars SA m.in. Blic, Koło, Instalacje samochodowe, Akumulatory, Flota, Oleje i chemia, Marki własne, RSO i RSC (Rynek Samochodów Osobowych i Ciężarowych), Samochodowe Systemy Wtryskowe

 

12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego

31.08-02.09 2012

 

Inter Cars Motor Show

01-02.09 2012

Warszawa, Lotnisko Bemowo, wjazd od ulicy Piastów Śląskich

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Poznaj bliżej akumulatory Start-Stop na targach Inter Cars
Poznaj bliżej akumulatory Start-Stop na targach Inter Cars

Już na przełomie sierpnia i września, podczas 12. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, firma Johnson Controls umożliwi wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z akumulatorami VARTA przeznaczonymi do systemów Start-Stop, ich technologią oraz diagnostyką. Szkolenie ma odbyć się w sobotę o godzinie 11:15 w sali szkoleniowej nr 3  oraz w niedzielę o godzinie 12:00 w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!