MotoInnowacje 2012 – zgłoś swój produkt!

27 czerwca 2012, 13:52

Jeszcze do 31 lipca 2012 r. przyjmujemy zgłoszenia najbardziej innowacyjnych produktów i najbardziej innowacyjnego wyposażenia warsztatowego do drugiej edycji konkursu MotoInnowacje. Później czytelnicy portali MotoFocus.pl, TruckFocus.pl oraz goście 12. Targów Inter Cars wybiorą najlepsze z nich. Ostateczne rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi podczas Targów.

MotoInnowacje 2012 to szansa dla producentów na atrakcyjny sposób zaprezentowania swoich najciekawszych produktów – zarówno przed Targami Inter Cars, na dedykowanych podstronach portali MotoFocus.pl i TruckFocus.pl, jak również podczas samej imprezy, która odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września 2012 r. na Lotnisku Bemowo.

Poprzednia edycja konkursu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem podczas Targów Inter Cars. W trakcie ich trwania oddano blisko 6,5 tysiąca głosów, a finał zebrał pod sceną wielu gości Targów. O tym, które urządzenia wybrali goście 11. Targów, można przeczytać klikając w ten link.

Przebieg konkursu

Zgłoszenia

Podobnie jak przed rokiem, każdy producent, który będzie posiadał stoisko na 12 Targach, może zgłosić po jednym produkcie z kategorii:

  • Produkt (części motoryzacyjne, oleje samochodowe, opony i pozostałe)
  • Wyposażenie (podnośniki, klucze, narzędzia, wyważarki, montażownice i pozostałe).
     

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca 2012 r.

Etap pierwszy – głosowanie Czytelników

Od 31 lipca do 24 sierpnia czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie zgłoszone w terminie. Te, które wskaże największa liczba czytelników, przejdą do drugiego etapu konkursu.

Wielki finał podczas Targów Inter Cars

Goście 12. Targów Inter Cars będą mogli oddawać swoje głosy na produkty i narzędzia zakwalifikowane do finału. Głosowanie będzie możliwe na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u hostess MotoFocus/TruckFocus oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu głosów nastąpi ogłoszenie konkursu MotoInnowacje 2012.

Nagrody

Oprócz prestiżowego wyróżnienia MotoInnowacja 2012, producenci zostaną nagrodzeni voucherami na reklamę w portalach MotoFocus/TruckFocus, za zajęcie poszczególnych trzech miejsc w obu kategoriach. Także głosujący na MotoInnowacje mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. W 2011 roku Pan Sebastian Czuwał, właściciel firmy Sebocar ze Szczecina, wygrał mobilny tester zawieszenia febi.

Warunki uczestnictwa

Każdy z wystawców 12. Targów Inter Cars może zgłosić po jednym produkcie w każdej z kategorii, za pośrednictwem zamieszczonego niżej formularza. Powinien on zawierać nazwę produktu, kategorię w której będzie oceniany, zdjęcie i krótki opis mówiący o tym jaki problem rozwiązuje produkt, w czym pomaga warsztatowcom lub też czym się wyróżnia na tle konkurencji (z podkreśleniem innowacyjności rozwiązania, które oferuje).

Dla wystawców 12. Targów Inter Cars udział w konkursie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich produktów!

Ewentualne pytania związane z konkursem można zadawać poprzez e-mail: redakcja@motofocus.pl

Formularz zgłoszeniowy

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Zwycięski tester zawieszenia febi dla Sebocar
Zwycięski tester zawieszenia febi dla Sebocar

Mobilny tester zawieszenia zajął pierwsze miejsce w kategorii wyposażenie warsztatu, organizowanego przez nas konkursu Motoinnowacje 2011. Podczas tegorocznych targów Inter Cars, firma febi zapowiedziała, że wśród wszystkich osób, które głosowały na ten innowacyjny produkt, rozlosowane zostanie właśnie jedno takie urządzenie. W minionym tygodniu tester zawieszenia trafił do Pana Sebastiana Czuwał, właściciela firmy Sebocar ze Szczecina. […]

Motoinnowacje 2011 – rozwiązanie konkursu
Motoinnowacje 2011 – rozwiązanie konkursu

W dniach 2-4 września podczas 11. Targów Inter Cars przeprowadziliśmy finał konkursu Motoinnowacje 2011. Głosujący podczas targów goście zadecydowali, że najbardziej innowacyjnymi produktami zostały… W kategorii Produkt: 1. miejsce – Olej Castrol Magnatec 10W-40 (1 339 głosów) 2. miejsce – Zarówki Night Breaker Plus firmy Osram (489 głosów) 3. miejsce – Klocki hamulcowe Professional Fomar […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 lipca 2012, 15:50 0 0

dużo w tym roku będzie innowacji?

Odpowiedz

Anonim, 18 lipca 2012, 21:12 0 0

"sami sobie"

Odpowiedz

Anonim, 20 lipca 2012, 11:55 0 0

Z innej beczki - Zastanawiam się gdzie podsumowanie roku 2011 ? Czyżby aż taki zły był ten poprzedni rok, że firmy nie chcą się nam pochwalić swoim potencjałem :)

Odpowiedz

Anonim, 20 lipca 2012, 11:56 0 0

Jakie podsumowanie masz na myśli? Rok 2011 wcale nie był taki zły.. 2012 wydaje się być gorszy (trudniejszy) niestety jeśli chodzi o wyniki sprzedażowe.

Odpowiedz

Anonim, 20 lipca 2012, 13:11 0 0

Coroczne podsumowanie motofocus'a rynku motoryzacyjnego. Jak popatrzysz wstecz - rok-rocznie są takie raporty ogólnodostępne. W tym roku ni ma. Dlaczego ?

Odpowiedz

Anonim, 20 lipca 2012, 22:12 0 0

"Mrkowe" firmy, trzymają fason, ale "firmy koguciki" sypią się, obroty spadły i to dużo, jeśli będzie tak dalej, to rok do roku będzie strata coraz większa, a jeśli w 2013, sytuacja będzie postępować tak dalej, to będą minusy?. A co będzie cieszyć rynek?..., także w końcu oddzieli się plony w świecie moto, od żółtego badziewia, co poskutkuje większą polaryzacje i będzie widoczne czarne i białe, i zniknie oszustwo?, przede wszystkim!, co pozwoli na normalność, normalność w marży... itp.
A wiadomo, że będzie źle w 2013, więc jest szansa, że będzie dobrze w przyszłości, po każdej takiej sytuacji następuje początek...

Odpowiedz