Wypożycz moduł diagnostyczny KTS 520/550 w Inter Cars

22 września 2004, 0:00

Od 01.10 do 31.12.2004 klienci Inter Cars S.A. będą mogli przetestować w swoich warsztatach możliwości i działanie urządzeń firmy Bosch.
Moduł KTS 520 lub 550 wraz z bezpłatnym próbnym abonamentem na oprogramowanie ESI(tronic) będzie wypożyczony zainteresowanemu warsztatowi na okres 2 tygodni.
W trakcie tego okresu warsztat będzie miał możliwość pracować z tym testerem usterek i korzystać z oprogramowania ESI(tronic) w zakresie Diagnozy Sterowników oraz Systemu Informacji Serwisowych SIS.
Zakres funkcji KTS 520 KTS 550
Diagnostyka sterowników silnika, ABS, ASR, airbag, klimatyzacji itp., diagnoza EOBD, kasowanie poduszek powietrznych i inspekcji olejowych.
Odczyt i kasowanie kodów błędów, odczyt wartości rzeczywistych, testy elementów wykonawczych.

Technologia napraw benzynowych systemów wtryskowych i elektroniki Diesla.
Stała aktualizacja danych, duże pokrycie rynku, dostęp do informacji Bosch.
Cała rodzina testerów KTS otrzymała certyfikat Instytutu Transportu Samochodowego. W związku z tym urządzenia te mogą być wykorzystywane na Stacjach Kontroli Pojazdów w celu przeprowadzenia diagnozy EOBD.

Wymagania sprzętowe: Moduł KTS jest podłączany do komputera stacjonarnego lub laptopa, który znajduje się w warsztacie. Minimalne wymagania komputera: PC pracujący w środowisku Windows, min 128MB RAM, wolne złącze USB lub szeregowe, dysk twardy o pojemności min 8GB.

Uwaga:

PC lub Laptop musi posiadać napęd DVD, gdyż oprogramowanie znajduje się na płytach DVD.
Przy wypożyczeniu przez warsztat modułu KTS 520 zostaje podpisana umowa na próbny abonament programu ESI(tronic). Oprogramowanie zostaje odblokowane za pomocą specjalnego kodu, który umożliwia korzystanie z programu na czas wypożyczenia. Po upływie tego czasu program automatycznie zostaje zablokowany.
Warsztat ma możliwość podpisania stałej umowy na oprogramowanie ESI(tronic), co zapewnia dalsze korzystanie z programu.
Osoby zainteresowane tym programem proszone są o kontakt z najbliższą filią Inter Cars oraz zapisywanie się na listę chętnych. Więcej informacji na stronie internetowej https://www.intercars.pl/

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!