Wypożycz moduł diagnostyczny KTS 520/550 w Inter Cars

, 22 września 2004, 0:00

Od 01.10 do 31.12.2004 klienci Inter Cars S.A. będą mogli przetestować w swoich warsztatach możliwości i działanie urządzeń firmy Bosch.
Moduł KTS 520 lub 550 wraz z bezpłatnym próbnym abonamentem na oprogramowanie ESI(tronic) będzie wypożyczony zainteresowanemu warsztatowi na okres 2 tygodni.
W trakcie tego okresu warsztat będzie miał możliwość pracować z tym testerem usterek i korzystać z oprogramowania ESI(tronic) w zakresie Diagnozy Sterowników oraz Systemu Informacji Serwisowych SIS.
Zakres funkcji KTS 520 / KTS 550
Diagnostyka sterowników silnika, ABS, ASR, airbag, klimatyzacji itp., diagnoza EOBD, kasowanie poduszek powietrznych i inspekcji olejowych.
Odczyt i kasowanie kodów błędów, odczyt wartości rzeczywistych, testy elementów wykonawczych.
Technologia napraw benzynowych systemów wtryskowych i elektroniki Diesla.
Stała aktualizacja danych, duże pokrycie rynku, dostęp do informacji Bosch.
Cała rodzina testerów KTS otrzymała certyfikat Instytutu Transportu Samochodowego. W związku z tym urządzenia te mogą być wykorzystywane na Stacjach Kontroli Pojazdów w celu przeprowadzenia diagnozy EOBD.
Wymagania sprzętowe: Moduł KTS jest podłączany do komputera stacjonarnego lub laptopa, który znajduje się w warsztacie. Minimalne wymagania komputera: PC pracujący w środowisku Windows, min 128MB RAM, wolne złącze USB lub szeregowe, dysk twardy o pojemności min 8GB.
Uwaga:
PC lub Laptop musi posiadać napęd DVD, gdyż oprogramowanie znajduje się na płytach DVD.
Przy wypożyczeniu przez warsztat modułu KTS 520/550 zostaje podpisana umowa na próbny abonament programu ESI(tronic). Oprogramowanie zostaje odblokowane za pomocą specjalnego kodu, który umożliwia korzystanie z programu na czas wypożyczenia. Po upływie tego czasu program automatycznie zostaje zablokowany.
Warsztat ma możliwość podpisania stałej umowy na oprogramowanie ESI(tronic), co zapewnia dalsze korzystanie z programu.
Osoby zainteresowane tym programem proszone są o kontakt z najbliższą filią Inter Cars oraz zapisywanie się na listę chętnych. Więcej informacji na stronie internetowej www.intercars.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!