Hella na targach Automechanika 2004

8 września 2004, 0:00

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie, które odbędą się w dniach 14-19 września, Hella zaprezentuje dla rynku części zamiennych i niezależnych warsztatów rozszerzenie oferty produktowej w czterech głównych grupach: oświetlenie, elektrotechnika, elektronika i klimatyzacja, jak również poszerzoną ofertę serwisową.
Na 750 m2 stoiska D.91 w hali 3.0 odwiedzający będą mogli uzyskać konkretne informacje o nowych, oryginalnych częściach zamiennych (reflektory i tylne lampy zespolone) oraz szerokiej ofercie akcesoriów.
W symulatorze jazdy “Night Driver” (“Nocny Kierowca”) osoby zainteresowane nowoczesnym systemem reflektorów doświetlających zakręty będą mogły na miejscu zapoznać się jak działa ten system. Hella opracowała już reflektory “zakrętowe” do Audi A6 i A8, Mercedesa klasy E i SLK, do BMW serii 5 i X5, jak również do Opli: Signum, Vectra i Astra.
Znane i wypróbowane reflektory dodatkowe Comet FF 200 i Comet FF 300 będą teraz dostępne z niebieską szybą. Modna, lakierowana na niebiesko szyba nie powoduje strat strumienia świetlnego.
Liczne nowości akcesoryjne będą prezentowane w obszarze stoiska targowego poświęconego oświetleniu samochodowemu.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!