11 Targi Inter Cars już wkrótce

3 sierpnia 2011, 14:13

Inter Cars SA zaprasza wszystkich swoich klientów oraz dostawców na 11 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia Warsztatów, które odbędą się w nowym miejscu i będą trwały o jeden dzień dłużej.

Jak co roku, stałym elementem targów będzie ciekawa ekspozycja części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz imponująca wystawa maszyn i urządzeń, niezbędnych w nowoczesnym warsztacie.

Ekspozycja

Zwolennicy jednośladów nie będą rozczarowani, ponieważ zaprezentowane zostaną m.in. nowe modele motocykli i skuterów oraz akcesoria z nimi związane. Miłośnikom tuningu i off-roadu zaoferujemy bogatą ofertę części zamiennych, jak również mnóstwo dodatkowych atrakcji sportowych. Ponadto odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi modelami ogumienia oraz nowymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie instalacji gazowych, klimatyzacji i systemów wtryskowych. Zaprezentowana będzie również aktualna ofertę akumulatorów, akcesoriów samochodowych, części i artykułów blacharsko-lakierniczych oraz środków smarnych i chemii warsztatowej.

Inter Cars SA wraz z VTG zadba o wrażenia i emocje sportowe. Adrenaliny dostarczać będą polskie i międzynarodowe gwiazdy sportów motoryzacyjnych, a na scenie pojawią się nie tylko znane osobowości, ale także piękne dziewczyny.

Od 8 sierpnia dostępna będzie strona targowa 11targi .intercars. com. pl,na której znajdą Państwo szczegółowe informacje o dostawcach, szkoleniach i dodatkowych atrakcjach.

2.09. piątek

Aby sprostać oczekiwaniom i sugestiom wieloletnich klientów, którzy chcą w bardziej komfortowych i spokojnych warunkach porozmawiać z producentami części i urządzeń warsztatowych, Inter Cars SA wprowadził dodatkowy dzień targów. Będzie to doskonały czas na rozmowy z przedstawicielami projektów naszej firmy, a także jedyny w swoim rodzaju dzień prasowy, umożliwiający VIP-om i przedstawicielom prasy swobodne kontakty z producentami  oraz zorganizowanie konferencji targowych.

W tym dniu nie będzie dodatkowych atrakcji na scenie oraz strefy Motor Show i konkursów.

Aby podkreślić rangę tego dnia, Inter Cars SA wyśle najlepszym klientom specjalne zaproszenia. Ich dystrybucja odbędzie się za pośrednictwem filii.

Motor Show to prawdziwe święto dla fanów motoryzacji. Podczas 11 Targów odbędą się przejazdy na ¼ mili oraz pokazy driftu. Ci, którzy zapragną przejechać się driftowozem (np.: Nissan Skyline R34) będą mogli skorzystać z fantastycznej atrakcji, jaką jest DRIFT TAXI. Poza tymi atrakcjami przygotowaliśmy dla gości targów wyjątkową niespodziankę: przejazd Jetcar’a o mocy ponad 15.000 KM” – zapowiada to wydarzenie Grzegorz Staszewski, właściciel VTG Q-Service Motorsport.

Miejsce:

Lotnisko Bemowo (Warszawa-Babice)
ul. gen bryg S. Kaliskiego 57, 00-476 Warszawa, wjazd od ulicy Piastów Śląskich

Termin:

2-4 września 2011

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!