Myjki do części i wanna olejowa w ofercie MEWA

, 19 marca 2019, 11:30

Czystość na stanowisku pracy, w warsztacie i w zakładzie pośrednio wpływa na optymalizację i efektywność procesów produkcyjnych. Czyste urządzenia i maszyny działają lepiej. Są przez to także mniej awaryjne.

Ekologiczna myjka do części

MEWA oferuje dwie wersje myjki Bio-Circle do czyszczenia części. Mała myjka wyposażona jest w kółka, dzięki czemu jest zwrotna. Ma nośność 90 kg. Duża wersja myjki ma nośność 220 kg. Czyszczenie odbywa się na bazie naturalnych mikroorganizmów, a więc płyn czyszczący jest przyjazny dla środowiska i nie stanowi zagrożenia dla użytkownika. Maszynę można wynająć od firmy MEWA. Usługa obejmuje regularne uzupełnianie płynu czyszczącego i wymianę filtrów w uzgodnionych odstępach czasu.

Profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń

Czyściwa MEWA posiadają zdolność do szybkiego wchłaniania płynów. Produkty tekstylne dostępne są w różnych wersjach dla rożnych zastosowań – od tych wyjątkowo wytrzymałych po specjalne czyściwa, przeznaczone do delikatnych i wrażliwych powierzchni. W przeciwieństwie do czyściw z papieru lub włókniny, technologia ochrony środowiska w firmie MEWA pozwala na wypłukiwanie z czyściw bawełnianych olejów, smarów i innych cieczy. To samo czyściwo może być używane do 50 razy. Pozwala to uniknąć znacznych ilości odpadów niebezpiecznych.

Tekstylna mata olejowa

Mata zbierająca olej – MEWA Multitex – zapewnia ochronę przed kapiącymi olejami i wyciekami. Nadaje się zastosowania przy wszelkiego rodzaju naprawach i pracach konserwacyjnych, ponieważ wchłania wszystkie ciecze, które stanowią zagrożenie bezpieczeństwa pracy w warsztacie. Ta ochronna podkładka może pomieścić do trzech litrów płynu. Pojedyncze maty można również ułożyć obok siebie i połączyć je ze sobą, chroniąc tym samym większą powierzchnię.

Podobnie jak w przypadku czyściw, maty olejowe oferowane są w ramach pełnej usługi, polegającej na odbieraniu brudnych mat i dostarczaniu wypranych, czystych mat. To stanowi istotne ułatwienie dla firm korzystających z takiego rozwiązania.

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyściwa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić produkty z katalogu firmy MEWA, zawierającego markowe artykuły bhp.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!