Ponad milion dla klientów Inter Parts

18 lutego 2011, 0:00

Firma Inter Parts w 2011 roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji pracownicy firmy, prócz konkurencyjnych ofert handlowych, przygotowali mnóstwo akcji promocyjnych dla swoich klientów.

Firma Inter Parts została utworzona w 1991 roku w Olsztynie. Obecnie sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych prowadzi dziewięć prężnie działających oddziałów.

Ubiegły rok był okresem wzmożonych działań wspierających klientów, organizowanych przede wszystkim we współpracy z dostawcami. Kilkadziesiąt ogólnopolskich akcji promocyjnych, organizacja wydarzeń plenerowych, szkoleń i współudział w organizowaniu wydarzeń kulturalno-sportowych było jedynie wstępem do tego, co ma mieć miejsce w 2011 roku.

Już niedługo dla klientów dokonujących stałych zakupów w Inter Parts nie lada gratka – możliwość wygrania ekskluzywnego samochodu osobowego Alfa Romeo Gulietta. Szansę zdobycia głównej nagrody będzie miał każdy klient, który spełni warunki loterii promocyjnej. Finał akcji zaplanowany jest na czerwiec 2011 (www.wyjedzgiulietta.interparts.pl)

Bieżący rok będzie obfitował w szereg wyjazdów zagranicznych oraz imprez organizowanych z okazji jubileuszu firmy. Prócz tak tradycyjnych wycieczek jak Egipt, Tunezja, czy Paryż, znajdą się wyjazdy do Chin i spływ kajakami w… Wietnamie. Fanów sportów motorowych na pewno ucieszy możliwość wygrania dwudniowego co-drive`u z kierowcą rajdowym, Zbigniewem Staniszewskim. A jeśli już mowa o sporcie, należałoby wspomnieć jedną z najbardziej prestiżowych imprez sportowych organizowanych w Polsce w okresie lata – Mazury Grand Slam. W ramach jednej z promocji klienci będą mieli szansę na kilkudniowy wyjazd w roli VIP-a na Wielki Szlem w siatkówce plażowej, organizowany corocznie w Starych Jabłonkach na Mazurach.

Pod koniec roku wystartuje już druga edycja super-promocji. Ponownie organizatorzy planują imponującą pulę atrakcyjnych nagród, a zakończenie akcji przypadnie tuż przez Świętami Bożego Narodzenia (www.promocje.interparts.pl).

Firma nie zapomina także o swoich klientach detalicznych i warsztatach, dla których planowany jest cykl akcji „Dbamy o Twój samochód”. Podczas tych wydarzeń, we wszystkich oddziałach Inter Parts, będzie można bezpłatnie przetestować zawieszenie samochodu oraz odświeżyć system klimatyzacji. Prócz tego w 2011 roku dla tej grupy klientów organizowany będzie szereg promocji na produkty znajdujące się w sprzedaży.

Łączne koszty promocji dedykowanych dla klientów Inter Parts w 2011 roku to kwota znacznie przekraczająca milion złotych.

Oprócz działań marketingowych, firma Inter Parts może pochwalić się rosnącą ofertą produktów dystrybuowanych. Oprócz sprzedaży części samochodowych, firma ze Stawigudy znacznie rozszerzyła swoją ofertę handlową związaną z narzędziami i urządzeniami warsztatowymi. Mając na uwadze szeroki zakres proponowanych produktów, do dyspozycji klientów oddany został serwis internetowy z dokładnym opisem pozycji i ich zdjęciami oraz intuicyjna wyszukiwarka produktów. Ofertę można sprawdzić na stronie internetowej www.interparts.pl w zakładce „Wyposażenie warsztatowe-oferta”. Również w bieżącym roku zostanie zakończony cykl szkoleń pod nazwą „Euro warsztat – podniesienie kwalifikacji pracowników branży motoryzacyjnej”. W ramach szkoleń współfinansowanych przez Fundusze Europejskie, przeszkolonych zostało ponad 160 osób. Już dziś planowane są kolejne cykle szkoleń dla branży motoryzacyjnej.

Inter Parts to nie tylko branża motoryzacyjna. W 2010 roku do użytku zostało oddane Centrum Logistyczne – Stawiguda, które zapewnia kompleksowe usługi logistyczne oraz powierzchnię biurową do prowadzenia bieżącej działalności firm. Szczegóły można uzyskać pisząc na adres logistyka@interparts.pl. Poza tym firma wywodząca się z Olsztyna postanowiła zainwestować w branżę turystyczno-rekreacyjną, dołączając do swojej szerokiej działalności pole golfowe Mazury Golf & Country Club. Z okazji jubileuszu działalności przedsiębiorstwa, planowana jest organizacja specjalnego cyklu turniejów golfa dla pasjonatów tej dyscypliny sportu pracujących na co dzień w branży aftermarketowej.

Rok 2011 to na pewno kolejny rok w którym Inter Parts liczy na sukces. Z pasją, z jaką wdrażane są nowe rozwiązania w firmie wydaje się to bardzo realne.

Informację przygotowała Firma Inter Parts

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!