Współpraca z Liqui Moly? To się opłaca!

17 października 2018, 23:45

Liqui Moly to niemiecki producent olejów, dodatków i chemii warsztatowej. Co bardzo istotne, wszystkie produkty powstają tylko w dwóch fabrykach, znajdujących się na terenie Niemiec. Doskonała kontrola nad procesem wytwarzania sprawia, że marka Liqui Moly to synonim jakości i pewności działania.

Na rodzimym rynku systematycznie wygrywamy konkursy na markę olejową o największym zaufaniu klientów. Rankingi są przeprowadzane przez najbardziej opiniotwórcze tytuły takie jak Auto Bild i Auto Motor und Sport. Nasz katalog liczy kilkaset pozycji, a nasze laboratoriom badawcze cały czas obserwuje rynek i gdy tylko pojawi się odpowiednia nisza, natychmiast wymyśla, bada i produkuje właściwe rozwiązanie. To właśnie dlatego jesteśmy specjalistami w obsłudze silników Diesla, silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, a nasze oleje są znane z wysokiej jakości i powtarzalności.

Posiadamy w swojej ofercie produkty, które są odpowiedzią na najpopularniejsze bolączki nowoczesnych silników. Oferujemy produkty do czyszczenia: wtryskiwaczy, filtrów cząstek stałych, kolektorów dolotowych i układów olejowych. To jednak nie wszystko – jesteśmy również specjalistami od automatycznych skrzyć biegów. Oferujemy w pełni automatyczne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju Gear Tronic 2. Sprzedaż maszyny zawsze jest wsparta praktycznym szkoleniem w warsztacie, a gdy pojawią się wątpliwości i problemy każdy z naszych klientów może skorzystać z profesjonalnej infolinii technicznej pod nr tel. 531 737 475.

Wsparcie konsultantów nie ogranicza się tylko do naszych urządzeń i produktów. Nasi pracownicy mają wykształcenie kierunkowe i bogate doświadczenie warsztatowe, dzięki temu starają się pomóc każdemu klientowi, który ma problem z silnikiem lub skrzynią biegów. Liqui Moly coraz mocniej akcentuje swoją obecność na rynku licznymi działaniami marketingowymi.

Przygotowaliśmy program sieci warsztatowej Liqui Moly Pro Line Serwis. Sieć jest odpowiedzią na coraz częstsze zapytania kierowców o nasze produkty. Warsztaty zrzeszone w naszym programie mogą liczyć na darmową wizualizację, przeszkolenie z usług: czyszczenia: wtryskiwaczy, układów dolotowych, filtrów cząstek stałych, płukania układów smarowania, dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyń biegów.  Istotnym elementem naszego programu jest brak progów zakupowych i pełna otwartość na współpracę z innymi sieciami warsztatowymi dystrybutorów.

Jesteśmy pewni działania naszych produktów i wiemy, że gdy dostarczymy klientowi argumentów technicznych i narzędzi sprzedażowych, takich jak cenniki usług Liqui Moly, banery, wizualizacja, ulotki dla kierowców, to wszyscy będziemy korzystać na współpracy.

Na naszej platformie internetowej www.liqui-moly.pl znajduje się wyszukiwarka 130 warsztatów zrzeszonych w naszej sieci Liqui Moly Pro Line Serwis. Można tam znaleźć informacje, które spośród naszych usług świadczy konkretny zakład. Oczywiście najbliżej klientów warsztatowych znajdują się nasi handlowcy i pracownicy naszych dystrybutorów. Sieć dystrybucji to również nasza mocna strona. Produkty Liqui Moly można kupić na filiach największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce.

Prowadzimy też liczne działania reklamowe skierowane do klientów detalicznych. Wspieramy amatorskie wyścigi klasycznych samochodów Liqui Moly Classicauto CUP, jesteśmy sponsorem serii Moto 2 przy Moto GP, skoków narciarskich, Mistrzostw Świata w siatkówce, a ostatnio podpisaliśmy kontrakt sponsorski z legendarnym zespołem NBA Chicago Bulls.

W tym roku po raz ósmy z rzędu zostaliśmy wyróżnieni jako najlepsza marka olejowa w Niemczech wg. tygodników Autobild, Auto Motor und Sport. Postanowiliśmy to uczcić i podziękować Wam, organizując konkurs, w którym można wygrać tygodniowy wyjazd na jedną z eliminacji Moto GP w Nowym Jorku, Kuala Lumpur lub Berlinie.

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, wypełnić formularz i – przy odrobinie szczęścia – zostać jednym ze zwycięzców!

link do regulaminu i formularza: /bestbrand.liqui-moly com/pl_pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Arykuł sponsorowany Liqui Moly

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!