Nowe narzędzia warsztatowe w ofercie Högert Technik

, 3 października 2018, 14:05

Marka narzędzi ręcznych Högert Technik poszerzyła swoje portfolio produktowe o nowe zestawy narzędziowe, otwornice diamentowe, grzechotkę przelotową oraz latarkę inspekcyjną.

Zestaw narzędzi 1/4” HT1R485

Zestaw nasadek, końcówek wkrętakowych i akcesoriów 1/4″ wykonany jest z wysokogatunkowej stali stopowej, chromowo-wanadowej, która jest odporna na odkształcenia. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu zostały odkuwane matrycowo. Grzechotka wyprodukowana ze stali stopowej, chromowo – molibdenowej posiada mechanizm zapadkowy składający się z 72 zębów. Główne elementy HT1R485 obejmują nasadki sześciokątne, końcówki wkrętakowe: płaskie krzyżowe PH i PZ, sześciokątne, Torx B0, TRI-WING, TORQ oraz uchwyt wkrętakowy, przegub uniwersalny czy adapter do końcówek wkrętakowych. Całość zestawu jest zapakowana w metalową walizkę, wypełnioną pianką techniczną.

Grzechotka przelotowa HT1R394

Grzechotka przelotowa wraz z współpracującymi z nią nasadkami o średnicy sześciokątnej 19 mm umożliwia montaż nakrętek na długich szpilkach. Produkt wykonany ze stali chromo – wanadowej dedykowany jest do prac warsztatowych i serwisowych. Precyzyjne mechanizmy zarówno zapadkowy jak i grzechotki, wykonany z 60 zębów gwarantują właściwą wydajność pracy. Uchwyt jest dwukomponentowy z materiałów antypoślizgowych.

Latarka inspekcyjna HT1E402

Latarka inspekcyjna jest niezbędna w każdym warsztacie, samochodzie czy domu. Główne diody LED o mocy 3W zapewniają dobre oświetlenie miejsca pracy oraz zasięg 18 metrów. Urządzenie wykonane z wysokogatunkowego, antypoślizgowego tworzywa ABS zasilane jest 3 bateriami AAA 1,5V.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!