Aktualizacja testera Bosch KTS 340 przez Internet

5 maja 2010, 0:00

Użytkownicy oprogramowania ESI[tronic] otrzymują cztery razy w ciągu roku płytę aktualizacyjną DVD, dzięki czemu mogą dodać do swoich testerów dane wszystkich nowych typów pojazdów, wartości referencyjne do diagnostyki pojazdów, i inne aktualizacje. Teraz dane można pobrać z Internetu.

Od połowy 2009 roku dane on-line zostały udostępnione dla modelu KTS 200, obecnie taka sama procedura pobierania aktualizacji jest przewidziana dla modelu KTS 340, dzięki czemu nie trzeba czekać na dostarczenie płyt DVD. W początkowym okresie płyty z aktualizacjami będą dosyłane dodatkowo, jako uzupełnienie aktualizacji on-line.
 
Po udostępnieniu nowych danych, można je pobrać z serwera Bosch. Jeżeli w ESI[tronic]-Startcenter uaktywniona jest funkcja automatycznego pobierania aktualizacji, tester KTS 340 przy połączeniu z Internetem sprawdza ich dostępność i automatycznie je pobiera. Aktualizacje można również wyszukiwać na serwerze ręcznie. Pobierane są przy tym tylko zmiany w stosunku do aktualnie posiadanych danych.
Dzięki nowej procedurze aktualizacyjnej dysponuje się zawsze aktualnymi informacjami potrzebnymi przy diagnostyce, wyszukiwaniu usterek, konserwacji i serwisowaniu pojazdów.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!