Dożywotnia gwarancja na testery Autocom CDP

21 października 2009, 0:00

Wszystkie testery CDP marki Autocom, które zostały zakupione w firmie WSOP od początku lipca 2009 roku, mogą zostać objęte dożywotnią gwarancją. Warunkiem dopuszczenia urządzenia do tej promocji jest utrzymanie przez użytkownika sprzętu ciągłości aktualizacji oprogramowania.

Aby skorzystać z oferty należy pod koniec okresu ważności oprogramowania wykupić abonament na rok następny. Dożywotnia gwarancja na tester w praktyce ułatwia życie jego użytkownikowi. W razie jakiejkolwiek usterki urządzenie trafia do serwisu, a koszt jego naprawy pokrywa producent diagnoskopu. Coroczna aktualizacja zapewnia z kolei dostęp do obsługi najnowszych modeli pojazdów. W celu zapoznania się z ofertą dożywotniej gwarancji należy skontaktować się z pracownikami firmy WSOP.

Testery diagnostyczne Autocom dostępne są w firmie WSOP jako urządzenia obsługujące zarówno pojazdy osobowe, jak i ciężarowe. Diagnoskopy Autocom to urządzenia bezabonamentowe, co oznacza, że nawet nie wykupując na czas kolejnych edycji oprogramowania tester nadal będzie działał. Jednakże użytkownik będzie korzystał jedynie z wykupionej wcześniej bazy danych.

Autocom CARS umożliwia obsługę pojazdów takich marek jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, KIA, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Samsung, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen oraz Volvo.

Więcej informacji na temat urządzeń na stronie: www.elektronika.wsop.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!