Pochwal się udaną diagnozą i wygraj!

13 października 2017, 12:30

Użytkownicy Forum Mechanika mogą wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez firmę Delphi. Do wygrania czujniki do pomiaru bicia tarcz oraz sportowe koszulki.

Konkurs jest związany z produktem marki Delphi, czyli popularnym testerem DS150E. Wziąć w nim udział mogą osoby zarejestrowane na Forum Mechaników.

Zasady są proste. W wątku konkursowym należy opisać najciekawszą usterkę, którą zdiagnozowałeś i naprawiłeś za pomocą testera diagnostycznego Delphi DS150E.

5 osób, które zaprezentują najciekawsze przypadki diagnostyczne mogą wybrać swoją nagrodę: czujnik zegarowy do pomiaru bicia tarcz lub koszulkę fanclubową zespołu Lotos Rally Team. Profesjonalne odpowiedzi zostaną wyłonione przez specjalistów technicznych Delphi. Konkurs trwa do 31 października.

Weź udział w konkursie

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Audik., 14 października 2017, 15:55 0 0

Heh nie mam takiego testera A diagnozuje usterki. Teraz wszyscy mają parcie na testery, a jak coś nie wychodzi to już nie wiedzą co zrobić. Ja nie mam a sobie doskonale radzę ☺

Odpowiedz

Złomex, 16 października 2017, 14:48 0 0

To ty Kot jesteś :D

Odpowiedz