Profesjonalne narzędzia Textar do obsługi hamulców

, 24 stycznia 2017, 14:52

Dziś do wymiany klocków, tarcz czy bębnów hamulcowych nie wystarczy tylko młotek i śrubokręt. Textar oferuje profesjonalne narzędzia i urządzenia do obsługi układu hamulcowego.

„Jako producent elementów układu hamulcowego staramy się wesprzeć mechaników na każdym etapie ich pracy.” – mówi Mirosław Przymuszała, przedstawiciel marki Textar w Polsce – „W naszej ofercie znajduje się również szeroka paleta narzędzi, które usprawnią wszystkie te czynności.”.

Oferta marki Textar w tym zakresie obejmuje 27 pozycji. Można je podzielić na niezbędne narzędzia, jak klucze do odkręcania nakrętek kół, szczotki i pilniki do usuwania brudu oraz rdzy, na uniwersalne zestawy służące do wypychania tłoczków bądź naprawy trzpieni prowadzących, jak i urządzenia typu szlifierka do piast kół czy też zawijarka obrzeży. Jest też specjalne narzędzie do montażu sprężyny w modelach Mercedesa, wyposażonych w nożny hamulec pomocniczy.

Wymiana klocków, tarcz i bębnów wymaga również odpowietrzenia układu hamulcowego. Textar oferuje też narzędzia przeznaczone do tej czynności, a także testery płynu hamulcowego.

„Wyposażenie warsztatu w odpowiednie narzędzia do wymiany elementów bądź serwisowania układu hamulcowego to tylko połowa sukcesu. Drugą – o czym wie każdy mechanik – stanowi odpowiedni dobór referencji nowej części” – dodaje Mirosław Przymuszała – „Tutaj również udzielamy szerokiego wsparcia, udostępniając nie tylko katalog on-line, ale też innowacyjną aplikację Brakebook. Dzięki niej wyszukiwanie możliwe jest nawet na podstawie fotografii zużytego klocka czy tarczy”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!