Spinki Romix w Inter Cars

16 czerwca 2008, 0:00

Oferta handlowa Inter Cars S.A. została rozszerzona o spinki samochodowe do wszystkich marek samochodów. Dostawca spinek, firma Romix w swojej ofercie posiada ponad 1100 referencji dostępnych w ciągłej sprzedaży.

Romix Company Sp. z o.o. to firma handlowa obecna na rynku motoryzacyjnym od 17 lat. Od początku swojej działalności zaopatruje rynek motoryzacyjny i pierwotny różnych branż w specjalistyczne elementy mocujące oraz listwy samochodowe. Dzięki współpracy z osiemnastoma producentami zamocowań z całego świata, oferta spinek obejmuje ponad 1100 referencji obecnych w ciągłej sprzedaży. Są to przede wszystkim różnego typu mocowania plastikowe, metalowe a także gumowe – od np. gumowych wieszaków półki tylnej po plastikowe zestawy naprawcze podnośników szyb bocznych, czy zestawy naprawcze reflektorów.

W dystrybucji wykorzystywany jest system pakowania po 5, 10, 25 i 100 sztuk produktu z wykorzystaniem długich, foliowych rękawów, umożliwiających łatwe magazynowanie i identyfikację spinek. Na każdym pojedynczym opakowaniu znajduje się numer katalogowy, krótki opis, ilość sztuk oraz kod kreskowy.

W ofercie Inter Cars S.A. można również znaleźć obrotowy stojak na spinki w cenie 1.465 zł detal/netto. Stojak jest stalowy, posiada 280 dużych przegródek o podstawie trapezu, gdzie każda może być oznaczona odpowiednim numerem.

Więcej informacji o ofercie firmy Romix u sprzedawców w każdej filii Inter Cars S.A

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!