Oferta specjalna na tester diagnostyczny REFLEX 4130

3 czerwca 2008, 0:00

Firma Z.U.H. Sosnowski przygotowała nową ofertę promocyjną na uniwersalny tester diagnostyczny REFLEX 4130. To samodzielne urządzenie, dedykowane do pracy z układami elektronicznymi i elektrycznymi samochodów osobowych, dostawczych i motocykli będzie teraz dostępne w cenie 8900zł netto.

Tester REFLEX 4130 po zainstalowaniu dodatkowego oprogramowania może pełnić funkcję multimetru i oscyloskopu jednokanałowego, lub po zainstalowaniu dodatkowego modułu – oscyloskopu 4-kanałowego. Najnowsza wersja testera umożliwia zainstalowanie modułu drukującego i wydruk raportu z diagnostyki pojazdu. Oprogramowanie diagnostyczne testera znane pod nazwą ECUreader pokrywa większość sterowników instalowanych w samochodach europejskich i azjatyckich. Producent oprogramowania aktualizuje je co kwartał i dba o to, aby było ono wzbogacane o coraz to nowsze funkcje. Tester oprócz standardowej diagnostyki umożliwia przeprowadzenie zaawansowanych procedur serwisowych, takich jak np. kodowanie wtrysku, kalibrację czujników czy czyszczenie filtrów FAP.

Zestaw promocyjny obejmuje: tester REFLEX 4130, bezterminową licencję na oprogramowanie diagnostyczne oraz końcówkę diagnostyczną standard 16 PIN z diagnostyką CAN.

Promocja na produkty zaczyna się 1 czerwca 2008 i trwać będzie, aż do wyczerpania zapasów. 

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!