Nowa cyfrowa wyważarka – krok milowy?

17 sierpnia 2016, 13:30

Model Geodyna 7340 firmy Hofmann jest traktowany przez producenta jako krok milowy w cyfrowych wyważarkach. W maszynie zastosowano opatentowane technologie, które przyśpieszają pracę, ale także zapewniają precyzję i bezpieczeństwo.

Technologia geoTOUCH zapewnia komfortową obsługę poprzez dotykowy, panoramiczny wyświetlacz o wysokim kontraście, duże cyfry oraz wyraźne i czytelne komunikaty wyświetlane na ekranie 10”. Szybkość pracy zapewniają technologie 2D Sape (ramię pomiarowe do wprowadzania odległości felga – maszyna oraz średnicy felgi), Smart Sonar (pomiar szerokości felgi i auto start po zamknięciu osłony) easyALU (ramię pomiarowe do wstępnego rozlokowania ciężarków korekcyjnych, umożliwiające ukrycie ich za ramionami felgi), easyWEIGHT (precyzyjny, laserowy wskaźnik umiejscowienia ciężarka korekcyjnego), a także VPM (czyli wirtualny pomiar płaszczyzn korekcyjnych) czy wreszcie Power Clamp (zacisk elektro-mechaniczny).

Ważną funkcją jest możliwość włączenia urządzenia do sieci internetowej poprzez WiFi. Nie bez znaczenia jest kompaktowa budowa i mały rozmiar wyważarki, przy zachowaniu precyzji wyważania kół nawet o rozmiarze 42”

Więcej na stronie firmy SOSNOWSKI – www.sosnowski.pl – oficjalnego dystrybutora firmy Hofmann.   

Dowiedz się więcej

Szkolenia dla osób dokonujących odzysku czynnika z układów klimatyzacji
Szkolenia dla osób dokonujących odzysku czynnika z układów klimatyzacji

Ustawa z dnia 15 maja 2015 wprowadza do Polskiego Prawa szereg rozporządzeń unijnych i dyrektywę, która mówi o obowiązku odbywania szkoleń dotyczących odzysku substancji kontrolowanych oraz fluorowanych gazów cieplarnianych z systemów klimatyzacji w niektórych pojazdach silnikowych. Firma Sosnowski z Gdańska otrzymała certyfikat uprawniający do przeprowadzania szkoleń oraz została wpisana do Rejestru Jednostek Wydających Zaświadczenia o […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!