Szkolenia dla osób dokonujących odzysku czynnika z układów klimatyzacji

1 marca 2016, 13:43

Ustawa z dnia 15 maja 2015 wprowadza do Polskiego Prawa szereg rozporządzeń unijnych i dyrektywę, która mówi o obowiązku odbywania szkoleń dotyczących odzysku substancji kontrolowanych oraz fluorowanych gazów cieplarnianych z systemów klimatyzacji w niektórych pojazdach silnikowych.

Firma Sosnowski z Gdańska otrzymała certyfikat uprawniający do przeprowadzania szkoleń oraz została wpisana do Rejestru Jednostek Wydających Zaświadczenia o odbytym szkoleniu. Firma Sosnowski będzie prowadzić szkolenia wyjazdowe na terenie całego kraju.

Aby zapisać się na takie szkolenie wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.sosnowski.pl w zakładce szkolenia.

Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzymuje "Zaświadczenie o odbytym szkoleniu" ważne bezterminowo, które jest uznawane na terenie całej Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej

Nowa cyfrowa wyważarka – krok milowy?
Nowa cyfrowa wyważarka – krok milowy?

Model Geodyna 7340 firmy Hofmann jest traktowany przez producenta jako krok milowy w cyfrowych wyważarkach. W maszynie zastosowano opatentowane technologie, które przyśpieszają pracę, ale także zapewniają precyzję i bezpieczeństwo. Technologia geoTOUCH zapewnia komfortową obsługę poprzez dotykowy, panoramiczny wyświetlacz o wysokim kontraście, duże cyfry oraz wyraźne i czytelne komunikaty wyświetlane na ekranie 10”. Szybkość pracy zapewniają […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!