Nowy biobójczy płyn do klimatyzacji

, 1 marca 2016, 11:39

CLIMA-TE DECONT – biobójczy płyn do dezynfekcji klimatyzacji samochodowych i systemów wentylacyjnych to nowość w ofercie Inter Cars.

LIMA-TE DECONT jest specjalistycznym preparatem o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz wirusobójczych, przeznaczonym do dezynfekcji i czyszczenia systemów chłodniczych, klimatyzacji i wentylacji w pomieszczeniach i środkach transportu. Preparat CLIMA-TE DECONT cechuje się skutecznością i trwałością. Stanowi nową jakość w dziedzinie dezynfekcji i eksploatacji systemów klimatyzacji.

Płyn dedykowany jest do urządzeń ultradźwiękowych.

Cena netto: 190 zł
Cena z VAT: 233,70 zł
Indeks: CLIMA-TE
(pojemnik 1000 ml)

Dowiedz się więcej

Nowa linia wózków narzędziowych SONIC
Nowa linia wózków narzędziowych SONIC

W ofercie dystrybutora pojawiła się nowa linia wózków, które nie tylko kuszą wyposażeniem, ale również ceną. Nowa linia wózków SONIC model S7 dostępna w Inter Cars. Wózek wyposażony jest w 140 sztuk narzędzi. Trzy pełne szuflady wypełnione narzędziami: 1/4", 3/8", 1/2", klucze płasko-oczkowe, wkrętaki, młotki, przecinaki, wybijaki, szczypce. Wózek z pełnym wyposażeniem dostępny jest w znakomitej cenie katalogowej: 2.190 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

warszawiak, 7 marca 2016, 21:21 0 0

skąd ta cena

Odpowiedz