Nowy biobójczy płyn do klimatyzacji

, 1 marca 2016, 11:39

CLIMA-TE DECONT – biobójczy płyn do dezynfekcji klimatyzacji samochodowych i systemów wentylacyjnych to nowość w ofercie Inter Cars.

LIMA-TE DECONT jest specjalistycznym preparatem o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz wirusobójczych, przeznaczonym do dezynfekcji i czyszczenia systemów chłodniczych, klimatyzacji i wentylacji w pomieszczeniach i środkach transportu. Preparat CLIMA-TE DECONT cechuje się skutecznością i trwałością. Stanowi nową jakość w dziedzinie dezynfekcji i eksploatacji systemów klimatyzacji.

Płyn dedykowany jest do urządzeń ultradźwiękowych.

Cena netto: 190 zł
Cena z VAT: 233,70 zł
Indeks: CLIMA-TE
(pojemnik 1000 ml)

Dowiedz się więcej

Apteczka klimatyzacyjna od Inter Cars
Apteczka klimatyzacyjna od Inter Cars

Inter Cars przygotował ciekawą promocję z okazji nadchodzącego sezonu przeglądów instalacji klimatyzacyjnych. Zakupy produktów ze specjalnie przygotowanej listy, według wybranych pakietów, będą premiowane wydłużonym terminem płatności do 31.07.2016r. Dodatkowo przygotowane zostały specjalne Bonusy dedykowane dla konkretnej Apteczki Klimatyzacyjnej, czyli progów zakupowych, które zostały ustalone na 3.000, 5.000 i 10.000 zł. Jeżeli na zakupy wydane zostaną […]

Nowa linia wózków narzędziowych SONIC
Nowa linia wózków narzędziowych SONIC

W ofercie dystrybutora pojawiła się nowa linia wózków, które nie tylko kuszą wyposażeniem, ale również ceną. Nowa linia wózków SONIC model S7 dostępna w Inter Cars. Wózek wyposażony jest w 140 sztuk narzędzi. Trzy pełne szuflady wypełnione narzędziami: 1/4", 3/8", 1/2", klucze płasko-oczkowe, wkrętaki, młotki, przecinaki, wybijaki, szczypce. Wózek z pełnym wyposażeniem dostępny jest w znakomitej cenie katalogowej: 2.190 […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

warszawiak, 7 marca 2016, 21:21 0 0

skąd ta cena

Odpowiedz