Trzpień blokujący wał korbowy od Mark-Moto

, 5 lutego 2016, 9:26

W ofercie Mark-Moto pojawił się Trzpień blokujący wał korbowy dla Forda Fiesta.

Trzpień został oznaczony numerem war 406. Kolec przeznaczony jest dla Fordów Fiesta z silnikami 1.25, 1.4, 1.6 Zetec, Duratec.

Więcej informacji na stronie producenta.

Dowiedz się więcej

Klucz sprzęgła wiskotycznego do Volkswagena w Mark-Moto
Klucz sprzęgła wiskotycznego do Volkswagena w Mark-Moto

W ofercie firmy Mark-Moto znalazł się nowy klucz sprzęgła wiskotycznego przeznaczony do wykorzystania w Volkswagenach Crafter z silnikiem 2.5 TDI. Produkt ma numer katalogowy: war 404. Szczegóły na stronie internetowej producenta.

Klucz do odkręcania nakrętki piasty – nowość Mark-Moto
Klucz do odkręcania nakrętki piasty – nowość Mark-Moto

Polski producent narzędzi zaktualizował swoją ofertę o nowy klucz, przeznaczony do wykorzystania w naprawach pojazdów dostawczych. Nowy produkt Mark-Moto to klucz do odkręcania nakrętki piasty (tył M55X1,5) w Mercedesie Sprinterze i Volkswagenie Crafterze (prod. po 2006 r.). Klucz jest hartowany, co zapewnia większą wytrzymałość. Szczegóły na stronie internetowej producenta.

Nowa blokada rozrządu do samochodów Volkswagena
Nowa blokada rozrządu do samochodów Volkswagena

W ofercie Mark-Moto pojawiła się nowa blokada rozrządu do samochodów Volkswagena. Blokada rozrządu VW Transporter 2.4D (95-03) , Volkswagen Crafter 2.5 TDi (06-09) o kodach AAB, AJA (1995-2003) i Transporter 2.5TDi kody ACV, AHY, AJT, AUF, AXG, AXL, AYC (1995 – 2003). Nr katalogowy War 408. Więcej informacji na stronie producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!