Nowości w ofercie firmy PPHU eSJot

, 15 stycznia 2016, 9:24

Oferta PPHU eSJot poszerzyła się o kolejne nowości. Są to przede wszystkim osłony na przód pojazdu, przydatne podczas napraw.

W związku z sugestiami serwisów samochodowych, szczególnie marek VW, Audi oraz Skoda, eSJot wprowadza do oferty pokrowce na przód pojazdu z wycięciem na reflektory, zabezpieczone niepalną siatką i przystosowane do poszczególnych modeli grupy VAG. Dostępne są m.in. pokrowce na przód pojazdu do Skody Citigo, VW Up oraz VW Beetle. Firma posiada również w swojej ofercie pokrowce do aut marek takich jak Mercedes, Kia, Hyundai, GM i inne.

Wszystkie pokrowce wykonane są z wysokiej jakości sztucznej skóry, są łatwe w utrzymaniu w czystości. Są produktem własnym, a nie dalekowschodnim. Pełny katalog produktów firma wysyła na życzenie.

Więcej informacji można uzyskać drogą telefoniczną lub mailową:
biuro@esjot.home.pl
Tel./Fax 32/2319616

Dowiedz się więcej

Nowa lampa warsztatowa LED firmy Rohrlux
Nowa lampa warsztatowa LED firmy Rohrlux

Firma Rohrlux, producent profesjonalnego oświetlenia, wprowadziła do sprzedaży kolejną lampę w wersji LED. Dane techniczne nowej lampy Rohrlux: Wkład świetlny – 16 szt. diod LED firmy (Osram)                               Moc światła: 501 Lumenów = 505 Lux na 0,5 m Wiązka światła 136° – 4000K Przewód 5 m HO5RN-F 2x1mm² z wtyczką Klasa ochronności II Klasa energetyczna A++ […]

Pokrowiec foliowy na fotel pojazdu – nowość od eSJot
Pokrowiec foliowy na fotel pojazdu – nowość od eSJot

Firma PPHU eSJot wprowadza do oferty profesjonalne zabezpieczenia wnętrza pojazdu przy naprawach serwisowych lub powypadkowych – pokrowiec foliowy na fotel pojazdu. Zestaw obejmuje: 1. Pokrowiec foliowy na fotel kierowcy – złożony z 4 części. wykonany z folii przeciwpoślizgowej, wąski na zagłówku siedzenia  (zapewnia pełną widoczność przy jeździe próbnej,  zabezpieczenie przed olejem, brudem oraz wodą; 2. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!