Nowy klucz do obsługi Mercedesów w Mark-Moto

, 1 grudnia 2015, 15:01

Mark-Moto wprowadza do oferty nowy klucz, przeznaczony do obsługi Mercedesów W107, W114, W115, W116, W126.

Klucz /nasadka (hartowana) posiada nr katalogowy war400 i służy do odkręcania nakrętki tylnej osi w Mercedesach W107, W114, W115, W116, W126.

Szczegóły na www.mark-moto.pl

Dowiedz się więcej

Nowe narzędzia do obsługi skuterów w Mark-Moto
Nowe narzędzia do obsługi skuterów w Mark-Moto

Firma Mark-Moto wprowadziła do oferty dwa nowe ściągacze magneta koła magnesowego, przeznaczone do zastosowania w naprawach skuterów. Nowe narzędzia to: Ściągacz magneta koła magnesowego skuterów 2T o pojemności 50ccm min (nr war396) Ściągacz magneta koła magnesowego 139 FMH i FMB 4T Ogar 900, KINGWAY YAMASAKI (war397) Więcej informacji na stronie internetowej producenta.

Nowy ściągacz wtryskiwaczy w ofercie Mark-Moto
Nowy ściągacz wtryskiwaczy w ofercie Mark-Moto

Do oferty firmy Mark-Moto dołączył ściągacz do wtryskiwaczy marki Siemens. Narzędzie oznaczono nr war 393. Adapter/ściągacz jest przeznaczony do wtryskiwaczy Siemens M25 x 1, obecnych w silnikach HDI. Urządzenie wykonano z hartowanej stali. Szczegóły na stronie internetowej producenta.

Klucz do odkręcania nakrętki piasty – nowość Mark-Moto
Klucz do odkręcania nakrętki piasty – nowość Mark-Moto

Polski producent narzędzi zaktualizował swoją ofertę o nowy klucz, przeznaczony do wykorzystania w naprawach pojazdów dostawczych. Nowy produkt Mark-Moto to klucz do odkręcania nakrętki piasty (tył M55X1,5) w Mercedesie Sprinterze i Volkswagenie Crafterze (prod. po 2006 r.). Klucz jest hartowany, co zapewnia większą wytrzymałość. Szczegóły na stronie internetowej producenta.

Klucz sprzęgła wiskotycznego do Volkswagena w Mark-Moto
Klucz sprzęgła wiskotycznego do Volkswagena w Mark-Moto

W ofercie firmy Mark-Moto znalazł się nowy klucz sprzęgła wiskotycznego przeznaczony do wykorzystania w Volkswagenach Crafter z silnikiem 2.5 TDI. Produkt ma numer katalogowy: war 404. Szczegóły na stronie internetowej producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!