Nowe lampy w Inter Cars

, 21 października 2015, 15:35

Oferta Działu Części Wizualnych Inter Cars SA została poszerzona o lampy ULO. Dystrybutor zachęca także do zamawiania szyb samochodowych online.

Marka posiada długoletnie doświadczenie w rozwoju i produkcji artykułów z techniki oświetleniowej.Obecnie ULO jest marką handlową, należącą do niemieckiej grupy Odelo i zajmuje się sprzedażą oryginalnych części zamiennych o jakości wyposażenia seryjnego na niezależnym rynku części zamiennych.

Produkty oświetleniowe ULO sprawdzane są w laboratoriach pod względem intensywności światła, szczelności oraz odporności na wstrząsy zgodnie z zaleceniami jakościowymi producentów pojazdów samochodowych. Lampy tylne ULO stosowane są jako części pierwszego montażu przez takich producentów samochodów jak Audi, Mercedes Benz, Porsche.

Produkty oświetleniowe ULO dostępne są w sieci dystrybucji Inter Cars SA, można je znaleźć korzystając z nowej wersji IC Katalogu Online. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 500 indeksów oświetleniowych marki ULO zarówno do aut osobowych, jaki i dostawczych i autobusów.

Zamów szyby online

Szyby samochodowe Saint Gobain Sekurit można szybko i skutecznie zamówić w IC Katalogu Online.

Krok 1

Na początku należy wytypować szybę, można posłużyć się numerem oryginału, kodem EURO CODE lub skorzystać ze ścieżki wyszukiwania po marce i modelu samochodu.

Przykładowa ścieżka: IC_Katalog Osobowe Marka / Model / Typ Nadwozie/Rama/Kabina Kierowcy Szyby/Podnoszenie szyb Szyby

Można również skorzystać z funkcji porównywarki produktów, aby w wygodny sposób zobrazować cechy i parametry poszukiwanej szyby. Nie należy sugerować się zerowymi stanami. W przypadku szyb, dostępność produktu potwierdza sprzedawca w wybranej filii.

Krok 2

Po wytypowaniu szyby należy skontaktować się przypisaną do swojej lokalizacji filią Inter Cars. Sprzedawca na bazie podanego indeksu potwierdzi dostępność szyby oraz przyjmie zamówienie.

Krok 3

Szyba dotrze bezpłatnie do warsztatu w ciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia.

Przypominamy, że przy zamawianiu szyby można również skorzystać z oferty środków chemicznych i akcesoriów montażowych dostępnych w ofercie Inter Cars, np. kleje, aktywatory, nici tnące oraz przyssawki i stojaki na szyby.

Aktualnie w ofercie Inter Cars SA znajduje się ponad 12 000 referencji szyb Saint Gobain Sekurit do samochodów osobowych i dostawczych. Są to produkty OEM, oznakowane znakiem towarowym producenta części, dostarczającego dany element na pierwszy montaż. W nomenklaturze oznaczeń jakościowych klasyfikowane są jako produkty Q.

Dowiedz się więcej

Dział Motocykli Inter Cars SA zaprasza na Moto Trendy
Dział Motocykli Inter Cars SA zaprasza na Moto Trendy

Na początku listopada wystartują targi Moto Trendy 2016, podczas których Dział Motocykli Inter Cars SA zaprezentuje ofertę odzieży, akcesoriów oraz części zamiennych na sezon 2016. Moto Trendy to impreza tylko i wyłącznie dla obecnych i przyszłych odbiorców hurtowych tzn. przedsiębiorców prowadzących sklepy i warsztaty o profilu motocyklowym, bez względu na wielkość i zasięg firmy. Spotkanie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!