Nowy tester ciśnienia sprężania w Italcom

1 września 2015, 10:34

W ofercie Italcom znalazł się elektroniczny tester ciśnienia sprężania z pomiarem wahań napięcia akumulatora marki FASANO.

Tester ciśnienia sprężania obsługuje jednocześnie silniki benzynowe i silniki diesla. Wyposażony został dodatkowo w funkcję alternatora i akumulatora. Zaprojektowano go i wyprodukowano we Włoszech.

Cechy produktu:

  • kontrola silników benzynowych z wtryskiem pośrednim
  • czujnik pomiaru ciśnienia 0-80 bar
  • zestaw adapterów benzyna/diesel

 

Więcej informacji na temat produktu na stronie www.italcom.com.pl

Dowiedz się więcej

Zestaw do obsługi akumulatorów BSM Kit w ofercie Italcom
Zestaw do obsługi akumulatorów BSM Kit w ofercie Italcom

Oferta Italcom wzbogaciła się o BSM Kit. Jest to zestaw do kompleksowej obsługi akumulatorów. Zestaw składa się z: Testera akumulatora umożliwiającego: • test akumulatorów kwasowych, żelowych i AGM w tym z ogniwem spiralnym • test rozruchu • test ładowania Blokad przeciwprzepięciowych 12 i 24V • pozwala na wykonywanie prac spawalniczych bez wyciągania akumulatora • zabezpiecza […]

Nowości do transportowania kół w Italcom
Nowości do transportowania kół w Italcom

W ofercie firmy Italcom pojawiły się dwie nowości. Są to: wózek do przewożenia kół oraz mobilna winda do transportu kół. Wózek do transportu kół EASY posiada cztery koła oraz uchylną obejmę ułatwiającą załadunek. Pozwala na transportowanie towaru na kilka różnych sposobów. Mobilna winda do transportu kół samochodowych MOBILE LIFT to rozwiązanie dla magazynów opon, gdzie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 1 września 2015, 15:12 0 0

"Zaprojektowano go i wyprodukowano we Włoszech" a Azjaci tylko go skopiują w setkach egzemplarzy ;-).

Odpowiedz