Wiha TPMS-Set – zestaw do wszystkich marek pojazdów

, 12 sierpnia 2015, 10:16

Firma Wiha posiada w swojej ofercie zestaw do obsługi systemu TPMS. Z jego pomocą można zamontować czujniki w pojazdach wszystkich marek.

Narzędzia dynamometryczne z odpowiednim momentem obrotowym

Zestaw Wiha TPMS zawiera wkrętaki dynamometryczne, takie jak:  TorqueVario – S i TorqueVario –S TR umożliwiające ustawienie żądanej wartości momentu obrotowego i zapewniające dokładność w zakresie od 0,3 do 2 oraz od  2 do 9 Nm. Przy montażu czujników jest zatem zachowany właściwy moment obrotowy co zapobiega  uszkodzeniom delikatnego materiału i idącej za tym konieczności kosztownych napraw czy przestojów w pracy. Dodatkowo wkrętak dynamometryczny TorqueVario – S TR wyposażony jest w grzechotkę, dzięki której mocowanie jest szybkie i wygodne nawet w ograniczonych przestrzeniach jak pomiędzy szprychami kół.

Odpowiednie akcesoria do wszystkich etapów montażu czujników

Zestaw Wiha TPMS zawiera trzy długie bity Torx 50 mm o profilu T10, T15 i T20 do dokręcania śrub przy montażu czujnika oraz jeden do montażu i demontażu zaworu powietrza. Bity stanowią uzupełnienie narzędzi dynamometrycznych w oferowanej wersji z funkcją stabilnego trzymania śruby „Magic Spring”. Funkcja ta zapobiega wypadaniu śrub i zmniejsza wynikające z tego tytułu powstałe koszty z dodatkowej pracy.

W zestawie znajduje się także: końcówka rdzenia zaworu opony, długość 50 mm (narzędzie do mocowania elementu rdzenia zaworu), nasadka 11 mm (mocowanie ¼’’,długość 50mm), nasadka 12 mm (mocowanie ¼’’,długość 50mm), uchwyt bitów ¼’’ do narzędzia TorqueVario-S 0.3-2.0 Nm, uchwyt do bitów ¼’’ do narzędzia TorqueVario-S  TR 2.0-9.0 Nm, adapter do bitów ¼’’ do narzędzia TorqueVario-S TR 2.0-9.0 Nm. Zestaw Wiha TPMS dostępny jest w specjalistycznych sklepach.

Dowiedz się więcej

Jak dobrać szczypce?
Jak dobrać szczypce?

Jednym z narzędzi ręcznych, bez którego trudno się obejść w warsztacie, są szczypce. Ich pomoc staje się nieoceniona, kiedy potrzebujemy przeciąć, zagiąć, zgnieść, ukształtować lub przytrzymać najróżniejszego rodzaju elementy. Ile czynności, tyle potrzeb, a tym samym produktów oferowanych przez rynek. Ruszając na zakupy, nie trzeba jednak mocno „kombinować”. Więcej mocy, czyli siła w innowacji Podstawowym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!