Aktualizacja testera Delphi

30 czerwca 2015, 12:42

Dostępna jest już najnowsza aktualizacja testera diagnostycznego Delphi DS150. Od maja bieżącego roku użytkownicy testera mogą także korzystać z programu zawierającego informacje techniczne.

Ofertę Delphi uzupełnił niedawno program w wersji on-line, którego dostawcą jest jeden z najpopularniejszych portali technicznych Hayness Pro. Dostęp do niego możliwy jest poprzez naciśnięcie przycisku w prawym górnym rogu ekranu:
 

Techniczne Informacje o Pojeździe (VTI) teraz dostępne są dla wszystkich obecnych użytkowników testera DS. Podstawowy poziom informacji technicznych jest teraz dostarczany do wszystkich użytkowników tak długo  jak aktualna jest licencja użytkownika DS, jeżeli licencja traci aktualność użytkownik widzi nagłówki ale bez żadnych danych. Pakiet podstawowegopoziomu zawiera: identyfikację, konserwację, instrukcje naprawy, dane dotyczące regulacji, środki smarne i płyny, odwołania.

Techniczne informacje o pojeździe dla DSC dostępne są od 1 lipca (rozszerzenie pakietu). Członkowie Centrum Serwisowego Delphi korzystają z Pakietu Podstawowego Poziomu + Pakietu Technicznego i Pakietu Smart, tak długo jak aktualne jest członkowstwo. Pakiet Centrum Serwisowego Delphi zawiera Pakiet Techniczny i Pakiet Smart, który z kolei zawiera informacje "Bezpieczniki i przekaźniki", rysunki techniczne, SmartFIX (Biuletyny Serwisu Technicznego, TSB), SmartCASE (sprawdzone naprawy i wskazówki).

Rozszerzenie technicznych informacji o pojeździe do Pakietu Końcowego dostępne jest od 1 lipca jako ulepszenie Pakietu Podstawowego lub Pakietu Centrum Serwisowego Delphi. Pakiet końcowy zawiera  wszystko to, co znajduje się w pakiecie podstawowym i pakiecie Centrum Serwisowego Delphi, plus – VESA (kierowana diagnostyka komponentów), czasy naprawy, schematy okablowania. Pakiet końcowy będzie dodatkowo odpłatny.

Aktualizacja programu diagnostycznego

Aktualizację testera można pobrać na stronie: http://europe.delphi-dso.com. W porównaniu z wydaniem R1.2014 pojawiło się ok. 17% więcej treści.

W przypadku wersji programu CAR MAX zaktualizowane zostało:

 • 66 producentów pojazdów
 • Uaktualnienia dla pojazdów od rocznika  1993
 • 69 dodatkowych modeli z ISS (Inteligentny Skan Systemu)
 • 90 dodatkowych modeli z uwzględnieniem układów hamulcowych*
 • 52 dodatkowych modeli z uwzględnieniem zawieszenia*
 • 221 dodatkowych modeli z uwzględnieniem Systemu Monitorującego Ciśnienie w Oponach (TPMS)
 • 7663 nowych protokołów  łączących „zamrożone ramki”*

 

W przypadku wersji programu TRUCK zaktualizowane zostało:

 • 58 producentów pojazdów
 • Aktualizacje dla samochodów od rocznika 1996
 • 8 nowych producentów z uwzględnieniem ponad 50 modeli diesla
 • 52 dodatkowych modeli z uwzględnieniem układu hamulcowego u 9 producentów
 • 47 modeli z uwzględnieniem zawieszenia i 6 producentów
 • 5 producentów uaktualnionych z uwzględnieniem  Systemu Monitorowania Ciśnienia w Oponach (TPMS)
 • 4715 nowych protokołów łączących „zamrożone ramki”*
   

Wraz ze wzrostem możliwości oprogramowania konieczne było wprowadzenie 2 lata temu nowego interfejsu diagnostycznego, który umożliwia diagnostykę nowoczesnych samochodów. Interfejs pozwala na monitorowanie napięcia akumulatora w trakcie diagnostyki. Użyteczną funkcją jest Flight Recorder, pozwalający na zapisywanie parametrów rzeczywistych w trakcie jazdy próbnej bez konieczności używania komputera. Dane te można odczytać i przeanalizować, później na komputerze, w formie graficznej. Dla użytkowników posiadających ciągłą aktualizację programu oferowana jest dożywotnia gwarancja na tester.

Ze względu na ograniczenia sprzętowe, część funkcji diagnostycznych nie jest dostępna dla interfejsów poprzedniej generacji. Szczegółowa lista funkcji dostępna jest na stronie internetowej.

Promocja

Firma Delphi przygotowała specjalną promocję wymiany testerów dla użytkowników DS100/150/500.

Wszyscy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty wymiany mogą w cenie 4 330 zł netto otrzymać najnowszy tester wraz z jednorazową, bieżącą wersją oprogramowania oraz 3 miesięczny dostęp do Technicznych Informacji Pojazdu oraz Hot Line.

Konieczny jest zwrot starego testera.

Posiadacze testerów konkurencyjnych również mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Przy zwrocie starego testera firm konkurencyjnych nowy tester wraz z jednorazową, bieżącą wersją oprogramowania oferowany jest w cenie 5 330 zł netto. Wymianie nie podlegają podrabiane testery Delphi i Autocom.

Przypominamy, że testery Delphi wyposażone są w specjalne zabezpieczenie sprzętowe w postaci klucza USB, które jest niezbędne do instalacji i uruchomienia programu. W celu uaktywnienia klucza sprzętowego, konieczne jest zgłoszenie danych użytkownika do Delphi; poprzez Dystrybutora lub bezpośrednio na adres reklamacje@delphi.com. W przypadku wątpliwości co do legalności oferowanego urządzenia, dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 360 97 25.

Użytkownik podrabianego testera naraża się na konsekwencje prawne związane z posiadaniem nielegalnego oprogramowania i urządzenia. Intensywne i skuteczne działania Policji, w tym zakresie, pokazały, że posiadacze, jak i sprzedawcy podróbek  nie są bezkarni.

Dowiedz się więcej

Delphi rozszerza ofertę czujników ABS
Delphi rozszerza ofertę czujników ABS

Delphi rozszerzyło ofertę czujników o 54 nowe numery referencyjne, przy czym w ciągu najbliższych miesięcy planowane jest wprowadzenie kolejnych nowości. Najnowsze rozszerzenie oferty obejmuje czujniki ABS przeznaczone do popularnych modeli pojazdów, w tym: Audi, BMW, Citroën, Ford, Mercedes, Peugeot i Renault. System zapobiegający blokowaniu kół (ABS), zazwyczaj umieszczony w piastach kół, jest to system kontrolujący […]

Rozbudowane Centrum Techniczne Delphi już działa
Rozbudowane Centrum Techniczne Delphi już działa

Delphi Automotive właśnie ukończyło rozbudowę swojego Centrum Technicznego w Krakowie. W ciągu ostatnich trzech lat koncern rozbudował centrum badawczo-rozwojowe o 2000 metrów kw. przestrzeni laboratoryjnej – zwiększając jednocześnie możliwości w zakresie testów wytrzymałościowych, środowiskowych i wibracyjnych. Dzięki rozbudowie laboratoriów i możliwości testowych, krakowski ośrodek badawczo-rozwojowy Delphi jest największym wielodywizyjnym centrum technicznym koncernu w Europie. W celu […]

Nowy katalog hydrauliki hamulcowej Delphi
Nowy katalog hydrauliki hamulcowej Delphi

Delphi przygotowało edycję 2015/2016 katalogu hydrauliki hamulcowej. Publikacja zawiera informacje o ponad 2 650 numerach referencyjnych wraz z 128 nowościami. Najnowsza aktualizacja zastosowania hydrauliki hamulcowej Delphi obejmuje modele takie jak Opel/Vauxhall Corsa, Audi Q3, BMW X6, Citroen C4 Cactus/DS3, Mini Paceman, Nissan Juke, Peugeot 301, Renault Captur i VW Tiguan. Nowości w ofercie Delphi: 98 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!