CSC-TOOL – system do kalibracji kamer

, 11 lutego 2015, 15:33

CSC-Tool to kompletny system do kalibracji systemów asystenta kierowcy, który jest przeznaczony do pojazdów wszystkich producentów. Dzięki opcjonalnym modułom można przeprowadzać kalibracje różnych systemów. W połączeniu z urządzeniem diagnostycznym, można w ten sposób kalibrować np. przednią kamerę asystenta utrzymania pasa ruchu, czujnik radarowy systemu ACC lub kamerę adaptacyjnego systemu oświetlenia.

CSC-Tool może być obsługiwane tylko w połączeniu z urządzeniem diagnostycznym Hella Gutmann Solutions. Urządzenia diagnostyczne innych producentów nie są wspierane.

Główne cechy CSC-Tool:

  • Narzędzie można stosować do pojazdów różnych producentów.
  • Wszystkie typy pojazdów można ustawić szybko i przy ujednoliconym przebiegu.  Nie jest wymagana specjalna wiedza z zakresu pomiaru geometrii. Po krótkim przeszkoleniu cała kalibracja nie zabiera więcej niż 20 minut.
  • Możliwość łączenia z przyrządami diagnostycznymi firmy Hella Gutmann (mm66, mm42SE, mmPC, …)
  • Nie ma potrzeby nabywania dodatkowego wyposażenia, jak wypoziomowana posadzka warsztatowa lub podnośnik.
  • Cena HGS jest znacznie niższa niż produktów OEM. Kalibracja kamer w pojazdach wielu marek jest z reguły powiązana z niewspółmiernie wysokimi kosztami w przypadku samodzielnych warsztatów.
  • Możliwość sporządzenia oficjalne dokumentacji – Wydruk z datą i godziną jako dokument potwierdzający kalibrację  – dla warsztatów zajmujących się wymianą szyb oraz firm ubezpieczeniowych.
     

Zestaw obejmuje: ramę podstawową z wózkiem przesuwnym, belkę pomiarową z 2 modułami luster z osłoną, 2 x HD-10 EasyTouch (z uchwytem ściennym), tablicę kalibracyjną do kamery VAG oraz Mercedes, instrukcję obsługi.

Więcej szczegółów na www.best-prod.com.

Dowiedz się więcej

Hella prezentuje nowe wyposażenie warsztatowe
Hella prezentuje nowe wyposażenie warsztatowe

Hella poszerza swoją ofertę wyposażenia warsztatowego. Najnowsze narzędzia to zarówno zaawansowane, jak i podstawowe, często wykorzystywane w warsztatach, ale charakteryzujące się dobrym stosunkiem jakości do ceny, jak narzędzia pomiarowe czy narzędzia do obsługi hamulców tarczowych i bębnowych. Przy okazji prezentacji nowych narzędzi, firma poinformowała też o planowanym poszerzeniu asortymentu części zamiennych. CSC-Tool – Urządzenie do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!