Najnowsze oprogramowania do testerów diagnostycznych Delphi DS150/DS350

, 22 października 2014, 13:33

Użytkownicy testerów Delphi mogą pobierać już najnowszą wersję oprogramowania testerów DS150/DS350.

Program dostępny jest na stronie internetowej www.europe.delphi-com

Aktualizacja dotyczy:

  • CAR MAX (samochody osobowe) 250 modeli, 30 producentów z lat 1994-2014
  • Truck (samochody ciężarowe, dostawcze, naczepy): 184 modeli, 34 producentów z lat 1970-2014

 

Udoskonalone zostały niektóre funkcje programu:

  • Wyszukiwanie pozwalające na identyfikację funkcji OBD, które można znaleźć w zakładce pomocy. Po wybraniu producenta, modelu, roku produkcji, wpisując w oknie wyszukiwania zapytanie, otrzymujemy odpowiedź czy dana operacja jest możliwa do wykonania.
  • Dekoder numeru VIN – dostępny w głównym oknie programu.
  • Wyszukiwanie parametrów rzeczywistych – dostępny w widoku użytkownika, pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych danych. Wpisując słowo kluczowe, np.: „temp”, pojawia się lista wszystkich parametrów zawierająca tę frazę  (temperatura silnika, paliwa, otoczenia, itp.).

 

Począwszy od wersji 1.2014, konieczne jest posiadanie zabezpieczającego klucza USB. Wszyscy użytkownicy posiadający aktualną licencję otrzymują go bezpłatnie.

W celu otrzymania klucza konieczne jest przesłanie wiadomości na adres reklamacje@delphi.com, podając: numer seryjny urządzenia (SN…), dane adresowe właściciela – adres i telefon kontaktowy.
Klucz zabezpieczający  jest  aktywowany online. Użytkownik musi posiadać klucz przed instalacją najnowszej wersji programu – w przypadku jego braku, programu nie będzie można uruchomić.
Ze względu na ogromny wzrost funkcjonalności programu, nie jest on dostępny w wersji DS100 – posiadacze mogą korzystać z wersji na PC.
Niektóre funkcje programu nie będą dostępne również na starej generacji testera, ma to związek z ograniczeniami sprzętowymi w stosunku do nowych wymagań diagnostycznych pojazdów.

Firma Delphi przygotowała specjalną promocję wymiany urządzeń. Szczegóły dostępne u Dystrybutorów.

Różnice pomiędzy starym a nowym Mini VCI

  • Załączona lista zawiera funkcje dostępne tylko w DS150 NEW VCI, pozwalające na serwis oraz naprawę większej ilości samochodów.
  • Rozwój systemów elektronicznych oraz standardów komunikacji wymaga również ciągłego rozwoju narzędzi diagnostycznych.
  • DS150 NEW VCI posiada nowe funkcjonalności i możliwości, które nie są dostępne w DS150 poprzedniej generacji, ze względu na ograniczenia sprzętowe.

 

Dowiedz się więcej

Wyścigowe atrakcje dla laureatów promocji w Delphi Grand Prix 2014
Wyścigowe atrakcje dla laureatów promocji w Delphi Grand Prix 2014

Trójka laureatów promocji Delphi miała okazję prowadzić samochody wyścigowe na legendarnym torze Nürburgring w Niemczech. Delphi Grand Prix było wyróżnieniem za aktywność dla najlepszych klientów Delphi. Zwycięzcy promocji spędzili trzy dni w świątyni sportów samochodowych. Tor Nürburgring liczy ponad 20 kilometrów, ponad 73 zakręty na każdym okrążeniu oraz różnicę poziomów wynosząca 300m.To wszystko stanowiło gwarancję […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!